+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську - це спільна праця залежного, лікарів та рідних.

Отримати консультацію

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську в «УНС»

Алкоголізм, особливо в хронічній формі, являє собою важку форму залежності. Відмінними рисами є погіршення фізичного і психологічного стану залежного і практично повна втрата контролю над власним життям. Відсутність повноцінного лікування становить загрозу для здоров’я, а іноді й для життя людини, яка страждає на алкоголізм.

Основна проблема пов’язана з усталеним у суспільстві лояльним ставленням до алкоголю. У зв’язку з цим, звернення за наркологічною допомогою в багатьох випадках розцінюється як прояв слабкості і здійснюється тільки тоді, коли залежність вже прийняла важку форму і завдала шкоди здоров’ю людини. Лікування алкоголізму в Івано-Франківську анонімно і безпечно можна пройти в стаціонарі клініки «УНС».

Вартість лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Причини алкоголізму

Причини, через які людина стає залежною від алкоголю, можуть бути найрізноманітнішими. Розділити їх можна на фізичні та психологічні:

Фізичні причини:

 • Генетична схильність. Деякі люди мають генетично обумовлені особливості обміну речовин, які підвищують ризик розвитку залежності, але це в жодному разі не означає, що людина стане алкозалежною.
 • Порушення в роботі головного мозку. Дефіцит певних нейромедіаторів або структурні зміни в ділянках мозку, що відповідають за формування залежності, можуть сприяти алкоголізму. Нейромедіатори відповідають за передачу нервових імпульсів між клітинами мозку, серед них є ті, які відповідають за відчуття задоволення. Коли відбувається збій у роботі головного мозку або як наслідок деяких подій/захворювань може спостерігатися дефіцит нейромедіаторів. Вживання алкоголю штучно заповнює цю нестачу. Однак швидкоплинне задоволення завдає шкоди організму в довгостроковій перспективі.
 • Ендокринні розлади. Гормональний дисбаланс також може призводити до порушення механізмів винагороди і підвищувати ймовірність розвитку залежної поведінки.

Психологічні причини:

 • Стрес і тривожні розлади. Алкоголь часто використовується як спосіб впоратися з психологічним напруженням і тривогою.
 • Депресія та інші розлади настрою. Люди можуть вдаватися до алкоголю для поліпшення настрою або щоб побороти депресію.
 • Низька самооцінка і невпевненість. Зловживання алкоголем може бути спробою підняти самооцінку або подолати сором’язливість.
 • Проблеми в соціальній адаптації. Труднощі у спілкуванні, встановленні контактів і взаєминах можуть провокувати алкогольну залежність.
 • Травмувальні події в минулому. Жорстоке поводження, насильство, втрата близьких людей підвищують ризик розвитку алкогольної залежності як способу емоційного розвантаження.

Рідко причиною алкоголізму стає якийсь один фактор. Як фізичні, так і психологічні чинники часто взаємопов’язані й посилюють один одного, призводячи до формування стійкої алкогольної залежності. Саме тому лікування алкоголізму в Івано-Франківську включає медикаментозну і психотерапію.

Методи лікування алкогольної залежності

Основу лікувальних заходів складають послідовні дії, які регламентуються відомим методом «12 кроків». Він включає в себе 3 основні етапи: детоксикація, реабілітація та ресоціалізація.

Детоксикація допомагає вивести з організму продукти розпаду алкоголю і зменшити прояви похмільного синдрому. На цьому етапі відбувається очищення кровоносної системи, відновлення нормальної роботи нервової та ССС для подальшого проходження курсу реабілітації. Може проводитися як вдома, так і в умовах клініки. 

Застосовується інфузійна терапія, що включає:

 1. кардіопротектори
 2. гепатопротектори
 3. діуретики
 4. снодійне
 5. заспокійливе
 6. протиблювотні засоби
 7. протисудомні
 8. вітаминні комплекси

Тривалість детоксикації в домашніх умовах може домягати 3-х діб.

Реабілітація являє собою основний етап лікування алколізму в Івано-Франківську, що вимагає комплексного підходу і застосування лікувальних методик, спрямованих на усунення алкогольної пристрасті. У процесі реабілітації застосовуються як медикаментозні методи і фізіотерапія, так і психотерапевтичні методики, вплив яких спрямований на формування відрази до алкоголю і усунення психологічної потреби в алкоголі. Важливим етапом лікування алкоголізму є відновлення нормального психоемоційного стану залежної людини. Повний курс триває до півроку. Проводиться під контролем психологів і наркологів.

В процесі реабілітації використовуються:

 • медикаментозне лікування
 • фізіотерапія
 • психотерапевтичні методи

Усе це спрямовано на формування відрази до алкоголю та усунення психологічної потреби в алкоголі. Важливим етапом лікування алкоголізму є відновлення нормального психоемоційного стану залежної людини. Повний курс триває до півроку і проводиться під контролем психологів і наркологів.

Реабілітаційний курс включає в себе:

 • терапевтичні спільноти
 • групи взаємодопомоги
 • духовний і моральний розвиток особистості.

Психологи в процесі реабілітації застосовують такі методики:

 • групові та індивідуальні заняття
 • арт-терапію
 • кінезіотерапію та ін.

Ресоціалізація – це завершальний етап лікування алкоголізму. Його тривалість становить 6 місяців. Резиденти клініки на цьому етапі самі проводять лекції для школярів, студентів, клієнтів клінік про шкоду вживання та його наслідки. Такі профілактичні заходи виконують роль профілактики рецидиву.

Останнім етапом лікування алкоголіків є повернення їх у соціум, як повноцінних членів суспільства. Цьому етапу передує важка праця психологів, самої залежної особи, рідних і близьких їй людей, яка полягає у відновленні родинних і дружніх зв’язків, втрачених за час алкоголізму, набуття та використання в повсякденному житті нових життєвих пріоритетів і цінностей. Важливим етапом соціальної адаптації залежної людини в суспільство є вироблення стійкості до вживання алкоголю після повернення в суспільство. Для цього, за допомогою психологів, виробляється система протидії стресам, що допомагає зберігати контроль над собою в будь-якій життєвій ситуації.

Важливим етапом соціальної адаптації залежної людини в суспільство є вироблення стійкості до вживання алкоголю після повернення в суспільство. Для цього, за допомогою психологів, виробляється система протидії стресам, що допомагає зберігати контроль над собою в будь-якій життєвій ситуації.

Великий практичний досвід лікування алкогольної залежності та використання багатьох вельми ефективних, лікувальних методик дає змогу усунути алкогольну залежність і повернути залежну людину до повноцінного життя. При цьому велику роль відіграє бажання самої людини, яка страждає на алкогольну залежність, позбутися проблем і почати нове життя.

Лікування алкогольної залежності вимагає спільних зусиль наркологів, психологів і психотерапевтів, застосування сучасних, дієвих, лікувальних методик і розробок, а також психологічної допомоги та підтримки близьких людей.

Що включає лікування алкоголізму в Івано-Франківську?

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську починається з повного обстеження, виведення із запою, детоксикації та визначення стадії залежності. Дуже важливо підходити до діагностики та відновлення комплексно. Спочатку проводять діагностичні заходи, складають індивідуальний план лікування. Потім приступають безпосередньо до лікування з регулярною оцінкою ефективності, в разі необхідності нарколог оперативно внесе зміни в програму.

Для виведення із запою використовуються сучасні препарати, що приносять позитивний результат навіть на останніх стадіях залежності: багатокомпонентні внутрішньовенні крапельниці, а також апаратні процедури. Це необхідно, щоб очистити організм від продуктів розпаду алкоголю і поліпшення стану клієнта. 

Після виведення зі стану алкогольного запою зазвичай потрібна детоксикація організму. Детоксикація полягає у виведенні шкідливих продуктів розпаду алкоголю, що спричиняють важкий стан алкогольної абстиненції. Виведення токсинів з організму і зняття абстиненції проводять за допомогою спеціальних препаратів, шляхом внутрішньовенних вливань через крапельницю або методом ВЛОК.

Далі настає процес реабілітації алкозалежного. З клієнтом одночасно працюють психологи і фізіотерапевти клініки “УНС”. Вони допомагають знайти заняття до душі, яке буде заміщати час, що звільнився від зловживання алкоголем. Також підберуть спеціальну методику, застосовувати яку необхідно при виникненні тяги.

У наркологічному центрі «УНС» в Івано-Франківську є всі умови для досягнення позитивного результату. Резиденти перебувають під непомітним постійним наглядом. Адже найменше послаблення контролю, може призвести до зриву під час лікування. У алкозалежного потреба в спиртному може проявитися в будь-який момент. Впоратися з нею під силу не кожному: людина стає заручником алкоголю. Але професійний підхід до лікування дає позитивні результати. Потреба в алкогольній продукції відходить на задній план, оскільки за справу беруться кваліфіковані лікарі клініки.

Вартість лікування алкоголізму

Позитивний результат безпосередньо залежить від бажання клієнта кинути пити.

На успіх впливають такі чинники:

 • визнання хвороби
 • професійне виведення із запою лікарями-наркологами
 • кодування від алкоголізму
 • грамотно складений курс реабілітації.

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську в стаціонарі клініки проводиться на анонімній платній основі. Тому багатьох цікавить, з чого формується вартість і приблизний її розрахунок.

З різних чинників складається вартість лікування алкоголізму. До них відносять:

 1. стан і вік клієнта
 2. загальний стаж вживання
 3. метод лікування і ціна лікарських засобів
 4. тривалість курсової терапії
 5. умови перебування

Остаточна вартість визначається строго індивідуально для кожного резидента клініки. Для когось необхідне тільки виведення із запою, комусь ще й кодування від алкоголізму. Для алкозалежних, які вживають упродовж кількох років, необхідне не тільки лікування, а й повне відновлення психіки та фізичного здоров’я. Тому перебування в умовах клініки може бути не один місяць. Виходячи з цього і формується вартість лікування алкоголізму.

Анонімне лікування алкоголізму

Більшість алкозалежних людей не хочуть вдаватися до лікування через страх розголосу. Вони виявляють величезне бажання відмовитися від вживання. Але, при цьому чітко усвідомлюють, що після звернення до держустанов їх автоматично поставлять на наркооблік. А, отже, це стане “темною плямою” в їхньому житті і накладає певні обмеження при працевлаштуванні, виїзді за кордон і т.д. Але вихід є – це звернутися до приватної наркологічної клініки «УНС» в Івано-Франківську для проходження анонімного лікування алкоголізму.

У клініці гарантують 100% анонімність. Лікарів абсолютно не цікавить Ваше місце роботи, паспортні дані. Для них важливі стан здоров’я, вік клієнта, його бажання лікуватися, тривалість хвороби та інші моменти, від яких залежить результат лікування. Паспортні дані знадобляться тільки для оформлення в клініку, інформація про пацієнтів не передається третім особам.

Примусове лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Далеко не всі люди, які вживають алкоголь, самостійно звертаються по допомогу. Найчастіше, вони відмовляються від госпіталізації в клініку через острах визнати хворобу. А якщо немає проблеми, то не варто шукати і виходу з неї. У цьому випадку допоможе примусове лікування алкоголізму в клініці «УНС» в Івано-Франківську.

Примусові лікувальні заходи починаються з роботи досвідчених психологів. Саме вони, використовуючи різні методики (інтервенція), можуть переконати алкозалежного в необхідності лікування. Клієнту детально пояснюють усі негативні наслідки від вживання, ґрунтуючись на реальних прикладах. У даній ситуації не слід жаліти почуття алкозалежного, але водночас впливати агресивно теж не варто. В іншому разі клієнт може навідріз відмовитися. Найголовніше переконати його зустрітися з наркологами і психологами.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що лікування алкоголізму в Івано-Франківську в клініці «УНС» допомагає резидентам клініки адаптуватися і соціалізуватися після проходження повного курсу. А це є гарантією запобігання зриву або появі тяги до вживання.

❓Як зрозуміти, що близька людина залежна від алкоголю?

На першій стадії алкоголізму складно зрозуміти, коли людина зловживає, а коли вже сформувалася залежність. А ось на другій стадії проявляються чіткі ознаки: підвищена толерантність до спиртного, часте сп'яніння, регулярне похмілля. Алкозалежні нерідко поводяться агресивно під впливом алкоголю або після, спостерігаються провали в пам'яті. Якщо ви помітили схожі симптоми у родича, важливо якомога швидше почати лікування алкоголізму в Івано-Франківську.

❓Що робити, якщо людина не хоче лікуватися?


Notice: Undefined index: answer in /home2/bioinves/narcolog.org/wp-content/plugins/structured-content/templates/shortcodes/multi-faq.php on line 20

❓Чи можливо повністю позбутися алкоголізму?

Після успішного проходження курсу реабілітації пацієнт може повернутися до здорового способу життя без алкоголю. Досить дотримуватися нескладних рекомендацій лікаря і не соромитися звертатися по допомогу в критичні моменти. Ефективність лікування в нашій клініці становить 86%.

❓Скільки часу триває лікування алкоголізму в Івано-Франківську?

Лікарі клініки дотримуються думки, що експрес методи на кшталт кодування різними способами не дають тривалого ефекту. Лише комплексний підхід, що включає діагностику, детоксикацію, фармакотерапію, роботу з психологом і кодування, за необхідності, можуть гарантувати довготривалу ремісію.

❓Спадковий фактор і ризик розвитку алкогольної залежності

Спадкова схильність може впливати на ймовірність розвитку алкогольної залежності, проте сама по собі не є визначальним фактором. Ризик стати алкозалежним для людей із генетичною схильністю становить близько 50%. Вирішальну роль відіграють супутні фактори, такі як виховання, оточення, характер, темперамент та інші індивідуальні особливості.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top