+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Ужгороді

Лікування алкоголізму в Ужгороді в стаціонарі та вдома.

Отримати консультацію

Якісне лікування алкоголізму в Ужгороді

Алкогольна залежність – це одне з найважчих відхилень психічного стану, яке встигло зачепити населення нашої країни. Головна небезпека цього захворювання в тому, що більшість залежних не визнають свого стану, поки вже не опустяться до самого “дна”.

Вартість лікування алкоголізму в Ужгороді

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Небезпечним є й те, що вживати алкоголь стали й підлітки. Показники загальної інтоксикації на Закарпатті найнижчі в регіоні. Але вразив факт, коли нещодавно в Ужгороді, з ініціативи місцевої влади було проведено анонімне опитування серед школярів. Виявилося, що 25% опитаних періодично вживають спиртне. Чверть респондентів взагалі не може зрозуміти як можна не вживати алкоголь. І лише 9% школярів не вживають навіть слабоалкогольних напоїв і найближчим часом навіть не збираються їх вживати.

Ситуація в Ужгороді справді викликає занепокоєння з кількох причин:

 • Алкоголь вільно доступний, а молодь здебільшого вживає слабоалкогольні напої.
 • Досить часто трапляються випадки алкогольного отруєння.
 • Деякі підприємці відпускають алкогольну продукцію підліткам, не боячись порушувати закони. Тому, за рішенням місцевої влади, відпускати алкогольну продукцію заборонено в нічний час.

Регулярне вживання алкоголю в компаніях друзів або на свята, безперечно, призводить до розвитку хронічного захворювання, яке вражає психіку та організм залежного. Лікування алкоголізму треба починати за перших симптомів прояву цього надзвичайно важкого захворювання.

Основи якісного лікування алкоголізма

Якісне лікування алкоголізму в Ужгороді Кожен залежний, а також члени його сім’ї повинні знати, що є таке місто, де можна звернутися по кваліфіковану допомогу. В Ужгороді це клініка «УНС», де ви можете звернутися в будь-який час і забезпечити близькій людині ефективне лікування алкоголізму. Тут працюють кваліфіковані лікарі наркологи, психологи, психіатри та консультанти із залежності, які мають великий досвід лікування залежності із застосуванням передових методик.

У клініці «УНС» в Ужгороді для пацієнтів облаштовано сучасні умови перебування, що дає змогу проводити лікування алкоголізму максимально комфортно. Спільна праця всього медичного персоналу дозволяє приділяти увагу кожному з пацієнтів, застосовуючи індивідуальну методику, що дає змогу за короткий час досягти позитивного результату.

Найдієвішими методиками лікування алкоголізму вважаються:

 • Кодування – дія гіпнозу викликає відразу до вживання спиртного.
 • Медикаментозна терапія – етап детоксикації, який стимулює поліпшення стану залежного, зменшує негативні наслідки вживання. Далі відбувається індивідуальний підбір медичних препаратів, під дією яких можна відновити функцію внутрішніх органів і систем, які нещадно руйнувалися під дією інтоксикації.
 • Фізіотерапія – лікувальна гімнастика, правильне армування, масажі, парафінотерапія тощо.
 • Психотерапія – проводиться з психологом на індивідуальних і групових заняттях. Це дає змогу пацієнтам клініки правильно усвідомити наслідки залежності, увійти в нове життя без алкоголю, налагодити стосунки з сім’єю і соціумом.

Особливості лікування в клініці «УНС»

Як правило, більшість пацієнтів потрапляють на лікування алкоголізму в Ужгороді в стані абстинентного синдрому – важкому фізичному стані, який потребує кваліфікованої допомоги нарколога. Після проведення очищення організму, для закріплення результату лікування алкоголізму, пацієнт потребує психологічної реабілітації.

Психологічна допомога пацієнтам клініки та його родині

З огляду на те, що алкогольна залежність – це насамперед психологічне відхилення, то найбільше уваги приділяється стану його душі. Тому лікування алкоголізму передбачає індивідуальні заняття з психологами, які допомагають розширити свідомість залежного, знайти нові позитивні відчуття, які зможуть замінити вживання спиртного.

Також, на цьому етапі лікування алкоголізму, психологи в Ужгороді працюють із сім’єю залежного. Бувають випадки, коли сім’я відвертається від залежного. Цьому передують важкі стосунки між членами сім’ї, сварки, коли залежний у стані алкогольного сп’яніння проявляє брутальність, піднімає руки на дітей, проявляє зневагу. Але, саме на цьому етапі лікування алкоголізму, він потребує підтримки близьких, що посилює його мету до одужання. Тому психологи працюють і з сім’ями своїх пацієнтів. Під час індивідуальних сеансів лікар доносить рекомендації щодо подальших дій, які можуть закріпити процедуру лікування алкоголізму і легше ввести залежного в суспільство.

Підтримка близьких і медперсоналу є дуже вагомим кроком до оздоровлення свідомості та психічного стану залежного. Пам’ятайте, що алкоголізм – це хронічне захворювання. У залежних людей не може бути “міра випитого”. Якщо вона дозволить собі випити келих вина, то це вже вказує на рецидив захворювання. У цьому разі відбувається зрив, і вся наполеглива праця за час лікування алкоголізму зводиться до нуля.

Методики лікування залежності

Паралельно з психотерапією проводяться й інші методики лікування алкоголізму. Так, наприклад, прекрасно себе зарекомендувала методика апаратного впливу, основне завдання якого вплинути на центри головного мозку, які відповідають за задоволення від вживання спиртного. Непоганий результат лікування алкоголізму показує і вплив гіпнозу на психіку. Пацієнта вводять у стан трансу, під час якого психолог навіює йому почуття відрази до вживання спиртного.

Комплексна дія всіх перерахованих методик і комфортне перебування в клініці «УНС» в Ужгороді. Дозволяє досягти високих результатів на тривалий відрізок часу.

Клініка «УНС» в Ужгороді

Клініка «УНС» в Ужгороді надає професійну допомогу за першим викликом. У разі необхідності фахівці готові виїхати додому до залежного і надати першу професійну допомогу з виведення із запою. Якщо вашу сім’ю спіткало таке лихо, то не треба стояти осторонь, а своєчасно звернутися до фахівців, які порадять вам як правильно діяти із залежним. Повний комплекс лікування є гарантією одужання. Телефонуйте консультантам клініки «УНС» уже зараз. Усі контактні телефони вказані на сайті клініки в розділі “Контакти”. Фахівці клініки готові надати професійну допомогу 24/7.

❓Які бувають види терапії, що допомагають у відновленні від алкогольної залежності?

Існує безліч видів терапії, ефективних під час відновлення від алкогольної залежності. Когнітивно-поведінкова терапія, групова терапія, психодинамічна терапія та мистецтвотерапія - кожен вид спрямований на розв'язання конкретних аспектів залежності та допомагає пацієнту освоїти нові стратегії справляння.

❓Які переваги приносить участь у групах підтримки?

Участь у групах підтримки, таких як «Анонімні Алкоголіки» або інші аналогічні організації, приносить безліч переваг. Це взаєморозуміння, обмін досвідом, моральна підтримка і створення спільноти, де кожен учасник відчуває, що не самотній у своїй боротьбі.

❓Як відновлювати соціальні зв'язки після періоду алкогольної залежності?

Відновлення соціальних зв'язків після алкогольної залежності починається з активного включення в суспільство. Відвідування соціальних заходів, участь у групах інтересів і активне спілкування допомагають пацієнтам побудувати нові, підтримувальні стосунки.

❓Як розвивати стратегії справляння з емоційними ситуаціями без вдавання до алкоголю?

Розвиток стратегій справляння з емоційними ситуаціями - важливий аспект у відновленні. Це можуть бути техніки релаксації, медитація, заняття спортом, психотерапія або спілкування з близькими. Важливо навчитися висловлювати емоції та знаходити здорові способи їх обробки.

❓Як відновлення від алкогольної залежності впливає на сімейні стосунки?

Відновлення від алкогольної залежності впливає на сімейні стосунки. Позитивні зміни, як-от відновлення довіри та здоровіша динаміка, можуть зміцнити стосунки. Разом з тим, сім'ї також може знадобитися підтримка і пристосування до нового етапу.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну