+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування залежності від спайсів у Києві

У лікуванні залежності від курильних спайсів важливий комплексний підхід,

Отримати консультацію

Чи небезпечні курильні суміші?

Останнім часом існує вельми хибна думка щодо того, що курильні суміші, так звані спайси, не викликають звикання, і тому до наркотиків їх ніяк не можна віднести. Однак, це зовсім не так. З кожним разом любителів спайсів стало дедалі більше, що, природно, позначилося на кількості пацієнтів лікарень. Тому лікування залежності від спайсів у Києві необхідно починати якомога раніше.

Факт того, що курильні суміші викликають звикання, що призводить до наркотичної залежності, був встановлений проведеними медичними дослідженнями і статистичними параметрами. Крім того, було практично обґрунтовано, що систематичне вживання курильних сумішей може призвести до фізіологічних і психічних розладів, не рідкісні й суїцидальні думки.

Рослинні речовини, що містяться в курильних сумішах (канабіоїди), є далеко не безпечними, їхній вплив негативно позначається на роботі головного мозку і внутрішніх органах людини.

Вартість кодування від наркоманії у Києві

Кодування за методом Довженка від 5 000 грн
Ін’єкція Тетлонг 250 3 000 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Імплантація Дисульфіраму від 5 300 грн
Кодування від алкоголізму “Потрійний блок” від 7 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Стадії розвитку і ступінь залежності від спайсів

У процесі вживання курильних сумішей найчастіше можна спостерігати стан млявості та отупіння. Постійне вживання спайсів супроводжується станом дуже близьким до неврозу, курець виглядає досить втомленим, у нього порушується сон, знижується соціальна активність. Згодом хворий втрачає здатність координації в просторі, реакції стають з кожним разом дедалі більш загальмованими, зір починає різко падати.

Отже, виділяють дві основні стадії залежності від курильних сумішей:

 • На першій стадії зникають захисні реакції, що призводить до частішого і у більших об’ємах вживання спайсу. Тут дуже швидко вживання курильних сумішей формує психологічну залежність, яка виражається в сильному почутті занепокоєння, коли наркотик відсутній.
 • На другій стадії психологічна залежність від наркотику вже повністю сформувалася. Хворий починає обривати всі соціальні контакти, єдине, що його цікавить – це чергова доза спайса. Стан ейфорії дуже сильно затягує. З огляду на те, що піднесений настрій триває всього 2-3 години, хворий відчуває дуже сильну потребу в постійній його підтримці. Таке прагнення поступово призводить до розвитку психоорганічного синдрому.

Мотивація до лікування залежності від спайсів у Києві

Перш ніж розпочати лікування залежності від курильних сумішей, хворому необхідне позитивне підкріплення з боку рідних і друзів. Важливо сформувати у хворого правильні думки, які приведуть його до повного усвідомлення своєї залежності і необхідності в кваліфікованій допомозі фахівців. Адже саме лікарі клініки «УНС» в силах допомогти залежній людині повернутися до колишнього життя, з повним відновленням психофізіологічних функцій головного мозку.

Головне завдання рідних і близьких – це домогтися того, щоб хворий погодився звернутися до досвідченого фахівця за необхідною допомогою. Замотивувати хворого на лікування під силу тільки кваліфікованому досвідченому психологу. У ситуації, коли друзі та родичі не в силах умовити хворого звернутися по допомогу, є можливість викликати психолога додому.

Як вилікувати залежність від курильних сумішей

У лікуванні залежності від курильних спайсів важливим є комплексний підхід, який зачіпатиме всі сфери життя хворого: психологічну, психофізіологічну, соціальну і духовну. По завершенню курсу лікування залежності від курильних сумішей, для досягнення позитивного ефекту і недопущення рецедиву, необхідно буде пройти реабілітаційний курс.

Де лікувати залежність від курильних спайсів?

Наркологічна клініка «УНС» допоможе в лікуванні залежності від курильних сумішей. Для забезпечення повноцінного контролю за станом пацієнта, лікування здійснюється в стаціонарі. У кожному окремому випадку, комплекс всіх необхідних заходів призначається індивідуально після безпосередньої консультації з лікарем-наркологом, психіатром і терапевтом, здачі аналізів і зняття ЕКГ.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top