+38 050 700 50 18
Працюємо цілодобово

Вшивання Еспераль в Києві

Принцип дії «Еспераль» полягає у блокуванні переробки алкоголю та за відсутності вживання спиртного ніяк себе не проявляє.

Отримати консультацію

Зміст

Вартість лікування алкоголізму в Києві

Виклик нарколога додому3500 грн
Вшивання Есперальвід 4 600 грн
Розкодування3000 грн

Безпечна процедура імплантації в сучасно обладнаній клініці досвідченими хірургами та лікарями наркологами – гарантія безпеки та ефективності процедури.

Ефективність Еспераль

В даний час застосовується багато способів лікування хронічного алкоголізму. Серед них можна знайти як нетрадиційні, так і офіційно схвалені та сертифіковані прийоми терапії. Враховуючи велику різницю у підході цих способів, здійснюється і зовсім різний контроль за якістю допомоги. Слід завжди віддавати перевагу офіційно зареєстрованим та апробованим способам. Лікування такими методами зводиться до прийому комплексу лікарських препаратів з доведеною та швидкою дією. Одним із таких методів є підшивка від алкоголізму. У сучасній наркології це спосіб по праву займає одне з провідних місць серед призначень наркологів. Це високоефективний та відносно безпечний спосіб боротьби з хронічним алкоголізмом.

Принцип методики полягає у підшкірному введенні певних медикаментів. Медикаменти, що застосовуються, несумісні зі спиртним. При проникненні в організм людини дисульфірам всмоктується в кров і має свою фармакологічну дію. Під впливом даного медикаменту відбувається повне блокування процесу розщеплення етанолу, що веде до негативних наслідків після прийому чергової дози спиртного. Токсичні продукти накопичуються в організмі, що викликає сильну інтоксикацію, яка супроводжується нудотою та блюванням, розвитком задишки, перебоїв у роботі серця та виражених головних болів. Зняття симптомів, що виникають, реально виконати тільки лікарськими засобами, так званими специфічними антидотами.

Принцип дії препарату

Після приміщення під шкірний покрив, капсули з діючою речовиною починають вивільняти активні компоненти ліків. Дисульфірам потрапляє в кровообіг і постійно підживлює організм клієнта невеликими дозуванням агента, що діє. Механізм роботи дисульфіраму полягає у блокуванні переробки алкоголю і за відсутності вживання спиртного ніяк себе не проявляє. При прийомі невеликих доз етанолу в організмі накопичуються токсичні продукти неповного розпаду алкоголю. Це викликає негативні реакції з боку організму. Виявляється отруєння як судом, блювоти, утруднення дихання, перебоїв у роботі серця, сильний головний біль, зниження слуху і зору. У важких випадках може виникнути параліч верхніх та нижніх кінцівок. Людина, яка випробувала на собі таке, надовго відмовляється від подальшого вживання алкоголю. Далі формується фізична огида, а через деякий час знижується і йде тяга до спиртного.

Історія методу кодування «Еспераль»

Лікування алкоголізму за допомогою підшивки стало активно застосовуватися в середині 20 століття після появи оновлених рецептур дисульфіраму. Перший досвід подібного лікування належить до однієї з клінік Франції. У цій країні виробляється оригінальний дисульфірам «Еспераль». Згодом з’явилися аналоги препарату у формі гелю або суспензії для підшкірного введення.

Особливості імплантації

Процедура підшивки від алкоголізму за допомогою препарату «Еспераль» проводиться тільки в наркологічних клініках, оскільки всі етапи мають проходити під контролем лікарів – наркологів та реаніматологів. Сам процес вшивання не несе небезпеки для клієнта, але в окремих випадках можливі непередбачені індивідуальні реакції. Для надання у таких випадках невідкладної медичної допомоги поруч із резидентом і мають бути досвідчені наркологи. Використання імпланту «Еспераль» показує відмінні результати та досить швидко призводить до повернення клієнта до здорового способу життя без спиртного. Для отримання максимального результату терапії необхідна наявність у клієнта потужної мотивації на одужання.

Він повинен відчувати бажання відмовитися від згубної звички і не відчувати страху через можливі складнощі на шляху лікування. При спробі нав’язування терапії з боку друзів або близьких родичів можлива різко негативна реакція. Це може надовго відсунути процес лікування. Навіть найсучасніша та дієва методика лікування не дасть жодного результату за відсутності належного настрою та самомотивації. Підшивку від алкоголізму проводять досвідчені наркологи клініки «УНС», які мають великий стаж у професії. Лікарі, які не володіють цією методикою, не можуть найбільш якісно виконати цю процедуру, що спричинить відсутність належного позитивного результату.

Етапи проведення імплантації

В наркологічній клініці «УНС» процедура підшивки від алкоголізму проводиться в кілька етапів. Спочатку обов’язково береться добровільна поінформована згода клієнта на процедуру. Співробітники клініки в деталях пояснюють суть та послідовність виконання процедури, а також принцип дії ліків. Після цього клієнт ставить свій підпис у документах. Сама методика проводиться лікарем. Через те, що процедура передбачає контакт із кров’ю, то лікар обов’язково дотримується всіх правил стерильності. Також застосовується місцева анестезія, тому клієнт не відчуває болю та інших неприємних відчуттів. У процесі вшивання виконується невеликий надріз шкіри. Зазвичай це робиться в області сідниці чи лопатки. Далі за допомогою хірургічного інструментарію лікар поміщає підготовлені капсули під шкіру, потім зашиває розріз, накладає стерильну пов’язку на шкіру.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 55 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 70 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну