+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Наркологічний реабілітаційний центр у Чернівцях

Центр реабілітації має всі умови для проведення якісного лікування залежностей.

Отримати консультацію

Наркологічний реабілітаційний центр у Чернівцях «УНС»

Лікування наркоманії – це тривалий і складний, такий, що вимагає професійного і системного підходу, процес, спрямований на усунення фізичних і психологічних причин, що спонукають до вживання наркотичних речовин. Велике значення в процесі лікування наркотичної залежності посідає допомога і підтримка близьких і рідних людей.

Вартість кодування від наркоманії в Чернівцях

Кодування за методом Довженка від 5 000 грн
Ін’єкція Тетлонг 250 3 000 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Імплантація Дисульфіраму від 5 300 грн
Кодування від алкоголізму «Потрійний блок» від 7 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Перший етап лікування наркоманії

Лікування наркоманії починається зі зняття симптомів гострої абстиненції та подальшої детоксикації організму, спрямованої на зняття хворобливих фізичних і психологічних відчуттів, пов’язаних із припиненням вживання нарковмісних речовин. Наркологічний центр у Чернівцях для зняття симптомів наркотичного отруєння використовує індивідуальний підхід і щадні методи очищення організму, що виключають застосування наркозу і препаратів-замінників. Тривалість процесу детоксикації займає від 3 до 10 днів і залежить від наркотичної речовини і тривалості її вживання. Для більшої безпеки пацієнтів, виведення зі станів гострої наркотичної абстиненції проводиться в умовах цілодобового стаціонару, під наглядом досвідчених наркологів і лікаря реаніматолога.

Діагностика наркоманії

Лікування наркоманії в наркологічному центрі в Чернівцях починається з діагностики, що дає змогу визначити фізичний і психологічний стан організму, схильність до вживання наркотиків, а також наявність бажання і мотивації до лікування. Під час комплексної діагностики визначається також наявність супутніх хронічних хвороб і порушень у роботі внутрішніх органів, що виникли, як наслідок згубної залежності. Якісна діагностика дає змогу визначити найбільш підходящу методику лікування згубної залежності.

Лікування залежності від вживання наркотиків

Наркологічний центр у Чернівцях здійснює лікування наркотичної залежності з використанням найбільш дієвих елементів широко відомої лікувальної програми «12 кроків» та інших відомих програм лікування наркотичної залежності. Лікування згубної пристрасті до наркотиків полягає в повному фізіологічному очищенні організму від наркотичних речовин, подоланні психологічних причин залежності та створенні стійкої мотивації до відмови від вживання згубних речовин. Центр реабілітації в Чернівцях має всі умови для проведення якісного лікування згубних залежностей у стаціонарних умовах. На період реабілітації наркозалежні розміщуються в зручних, чотиримісних палатах, для них передбачено спеціальне дієтичне меню і розроблена програма лікувальної фізкультури.

Комплексний підхід до лікування наркотичної залежності

Комплексний підхід до лікування наркоманії, який використовується в центрі реабілітації в Чернівцях, охоплює цілу низку медичних послуг, спрямованих на повне усунення наркотичної залежності та повернення в суспільство повноцінної людини. Повний спектр лікувальних послуг охоплює відновлення фізичного здоров’я, психологічну реабілітацію та психологічний супровід у постреабілітаційний період. Важливою частиною комплексного підходу до лікування згубної залежності також є соціалізація, тобто відновлення втрачених у процесі вживання згубних речовин, родинних і громадських зв’язків, а також духовна складова, відновлення правильних життєвих орієнтирів, що запобігають поверненню до колишнього способу життя. Успіх у лікуванні наркоманії великою мірою залежить від бажання пацієнта позбутися згубної залежності. За відсутності мотивації до лікування, використовується спеціально розроблена програма примусового лікування наркотичної залежності.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top