+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії в Гостомелі

Кваліфікована наркологічна допомога в стаціонарі

Отримати консультацію

Ефективне лікування наркоманії в Гостомелі

Наркоманія являє собою серйозну залежність від наркотичних речовин, яка може мати як фізичну, так і психологічну природу. Найчастіше люди стикаються з обома. У цьому випадку потрібно пройти комплексне лікування наркоманії. У Гостомелі для цього можете звернутися в наркологічну клініку «УНС».

Вартість лікування наркоманії в Гостомелі

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Перебування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Причини наркоманії

Причини розвитку наркотичної залежності можна умовно розділити на 3 категорії:

 1. Фізіологічні чинники. Наркотична залежність може бути викликана порушенням балансу нейромедіаторів в організмі, що призводить до емоційного дисбалансу. Люди шукають способи компенсації, а наркотики можуть тимчасово полегшити стан, створюючи відчуття спокою та ейфорії. Тут важливо розуміти, що з плином часу ефекти будуть менш вираженими, а людина стане залежною від наркотиків, нездатною контролювати свій потяг до них.
 2. Психологічні чинники. Розвиток наркоманії може бути пов’язаний з різними психологічними аспектами, такими як недостатня усвідомленість, нездатність реалізовувати внутрішні прагнення і дитячі травми. Фактори, такі як сімейне насильство і зайва опіка, також можуть стати причиною залежності від наркотиків. Цікавість, бажання нових вражень, потреба в натхненні або протест проти суспільних норм – популярні передумови для зловживання.
 3. Соціальні чинники. Брак інформації про шкоду наркотиків і відсутність пропаганди здорового способу життя можуть сприяти розвитку наркоманії. Криза цінностей, відсутність структурованих занять і приховане просування аморальної поведінки відіграють важливу роль у формуванні залежності.

Незалежно від того, що послужило причиною зловживання, підтримка і допомога людині з наркоманією вкрай важливі. Своєчасний початок лікування може істотно полегшити процес подолання залежності та знизити руйнівні наслідки для здоров’я і психічного стану. Якщо ви виявили ознаки наркоманії у свого близького, не соромтеся звернутися по допомогу до нарколога.

Ознаки наркоманії та стадії залежності

Ознаки наркозалежності можуть виступати як “червоні прапори”, що вказують на проблему.

Основні симптоми такі:

 1. Неодноразова брехня і обман, як перед оточуючими, так і перед самим собою.
 2. Бажання усамітнитися та ізолюватися від оточуючих, часто проявляючись у заподіянні болю близьким, непомітно для самого наркозалежного.
 3. Істотні зміни ваги та нехтування своїм зовнішнім виглядом.
 4. Особливі сліди на тілі, такі як уколи або симптоми некрозу, залежно від виду споживаних заборонених речовин.
 5. Різкі коливання настрою, що переходять від спокою до роздратування буквально за мить.

Для подолання наркотичної залежності необхідно, щоб оточуючі проявляли пильність і швидко визначали ознаки зловживання. З огляду на те, що багато залежних заперечують свій стан, важливо ставитися до них із розумінням і тактовністю, усвідомлюючи, що їхня поведінка зумовлена хворобою. Замість засудження або негативних реакцій необхідно проявляти співчуття і підтримку, стимулюючи бажання отримати допомогу і почати процес одужання.

Розвивається наркотична залежність поступово:

 • знайомство, викликане цікавістю, бажанням отримати задоволення;
 • усвідомлене вживання заборонених речовин для відчуття ейфорії та розслаблення;
 • заперечення наявності проблеми, але розвиток безлічі негативних наслідків.

Чим раніше людина звернеться по наркологічну допомогу, тим вищі її шанси на одужання. У будь-якому випадку, лікування наркоманії в Гостомелі відрізняється ефективністю, якщо дотримуватися рекомендацій лікарів клініки «УНС».

Методи лікування

Під час лікування наркотичної залежності ключовим є комплексний підхід, що включає використання різних методик:

 1. Медикаментозне лікування. Застосовується з метою очищення організму від наркотиків та їхніх метаболітів, а також для відновлення психічного і фізичного здоров’я.
 2. Когнітивно-поведінкова психотерапія. Основною метою цього методу є виявлення “коренів” зловживання наркотиками і стимулювання людини до відмови від них. Шляхом розкриття цих причин залежний вчиться ефективних способів справлятися з ними, оминаючи прийом наркотиків.
 3. Сугестивна психотерапія. Дозволяє формувати стійке ставлення до наркотичних речовин на рівні підсвідомості, створюючи позитивні установки і ментальні образи.

Сучасні методи лікування наркоманії, що застосовуються в сукупності, сприяють досягненню стійкого позитивного ефекту. Вони допомагають повернутися до тверезості та знизити ризик рецидиву.

Етапи лікування наркозалежності

Лікувальний процес передбачає проходження декількох етапів:

 1. Звернення по наркологічну допомогу. Можна самостійно вирушити в клініку або викликати нарколога додому.
 2. Госпіталізація та діагностика фізичного стану. Останнє спрямоване на визначення негативних наслідків для організму.
 3. Лікування наркозалежності. Після діагностики слідує лікувальний курс, який охоплює фізичну детоксикацію та інші медичні процедури.
 4. Діагностика психічного здоров’я. Дозволяє оцінити вплив наркотиків на психіку людини.
 5. Реабілітація. Після завершення фізичної детоксикації переходять до психологічної реабілітації, яка охоплює різні терапевтичні методики, групові та індивідуальні консультації, а також арт-терапію та інші методи.

У наркологічній клініці «УНС» індивідуально підходять до кожного випадку, що дозволяє досягти стійких позитивних результатів.

Чи можна лікувати наркозалежність примусово?

Наркозалежність відрізняється від інших захворювань тим, що часто у хворих відсутнє бажання пройти лікування. Вони можуть помилково вважати, що зможуть у будь-який момент самостійно припинити зловживання. Крім того, наркозалежні часто не усвідомлюють серйозність свого стану і не розуміють масштабів проблеми. Це позбавляє їх здатності критично оцінити ситуацію і призводить до безвольного стану.

Коли родичі стикаються з подібною ситуацією, виникає питання про те, як вчинити. Закон не передбачає можливість лікувати людину примусово. Усе має відбуватися добровільно. У таких випадках близькі можуть спробувати переконати наркозалежного звернутися по медичну допомогу. Подальші кроки лежать на плечах лікаря, який допоможе залежному поглянути на своє життя збоку і запропонує варіанти вирішення ситуації, що виникла.

Анонімне лікування наркоманії в Гостомелі

Залежні, які звертаються в наркологічну клініку «УНС», отримують ефективне лікування за умови повного збереження їхньої конфіденційності. Для тих, хто вважає за краще зберігати анонімність, передбачені спеціальні палати різного рівня комфорту. Прагнення до конфіденційності відіграє ключову роль, забезпечуючи безпечну атмосферу для тих, хто шукає допомоги, але побоюється негативних реакцій оточуючих. Анонімність також сприяє більш відвертому спілкуванню з медичним персоналом, що сприятливо позначається на результативності лікування. Крім того, залежних не вносять до наркологічного реєстру, що позбавляє їх багатьох складнощів.

Лікування наркоманії в Гостомелі доступне в клініці «УНС», яка спеціалізується на реабілітації людей, які страждають на залежність. Тут здійснюється комплексний підхід, включно з фізичним відновленням і психологічною підтримкою.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top