+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму у Львові

Комплексне лікування алкоголізму включає медикаментозне лікування і психотерапію.

Отримати консультацію

Анонімне лікування алкоголізму у Львові

Нині проблема алкогольної залежності стоїть досить гостро. Багато людей страждають від цього захворювання. Передумови можуть бути різноманітними. Хтось прагне відволіктися від реальності, інші просто морально слабкі тощо. Розвиток залежності відбувається не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Особливо небезпечна хронічна форма захворювання. Вона призводить до руйнування внутрішніх органів і призводить до розвитку другорядних захворювань. Важливо своєчасно почати лікування алкоголізму.

Вартість лікування алкоголізму у Львові

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Лікування алкоголізму у Львові

На жаль, не кожна людина здатна самостійно припинити вживати спиртне. Деякі вважають, ніби не можуть без спиртного. У підсумку це призводить до алкогольної залежності, позбутися якої можна тільки з кваліфікованою наркологічною допомогою.

Якщо алкоголь став проблемою, необхідне лікування алкоголізму. Багато залежних відмовляються від цього, проте допомога лікарів і рідних допомагає їм погодитися на проходження курсу лікування. Важливо розуміти, що алкоголізм руйнує життя людини, призводить до її деградації та погіршує стан здоров’я.

«УНС» – наркологічна клініка, де є все необхідне, щоб лікування алкоголізму дало необхідні результати. Найкраще лікуватися не в домашніх умовах, а в клініці, оскільки це дозволяє лікарям стежити за змінами стану. Вдома людина неминуче стикається зі спокусами, що значно підвищує ризик зриву.

Самостійно впоратися з таким важким захворюванням практично неможливо. Потрібне лікування алкоголізму, яке буде проходити під керівництвом професіоналів. Впоратися з цим захворюванням можна лише за допомогою досвідченого нарколога. Тільки таке лікування дозволить отримати позитивний результат.

Для того, щоб впоратися з алкогольною залежністю, потрібен комплексний підхід. Спочатку проводиться діагностика і складається план лікування. Далі виконується детоксикація, після якої слідує лікування алкоголізму. Слід зазначити, що потрібні не тільки медикаменти, а й психологічна підтримка. За допомогою психотерапії вдається повернути алкозалежного в нормальне життя, де він уже не буде вживати спиртне.

Лікування алкоголізму – тривалий процес, що потребує підтримки кваліфікованих наркологів.

Воно зазвичай включає в себе такі дії:

 • детоксикація алкозалежного (зазвичай за допомогою крапельниці)
 • медикаментозне лікування, яке призначає лікар
 • психотерапія
 • трудотерапія
 • адаптація в соціальному середовищі

Анонімне лікування алкоголізму

Деякі залежні не звертаються в клініку через те, що хочуть уникнути розголосу. Обравши наркологічний центр «УНС», Ви можете бути впевнені в анонімності послуг, що надаються. Інформація про Вас не вийде за рамки клініки, тому проблеми з алкоголем не стануть “плямою” на біографії. Стаціонар дбає про те, щоб після терапії людина не стикалася з труднощами під час пошуку роботи, при отриманні громадянства в іншій країні та інших ситуаціях.

У Львові отримати наркологічну допомогу можна в клініці «УНС». Тут лікарі цікавляться виключно станом алкозалежного, а не його персональними даними. Звертаючись сюди, можна бути впевненим, що терапію буде проведено анонімно.

Вартість лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму максимально ефективне в ситуації, коли алкозалежний сам бажає впоратися з хворобою. Професіоналізм наркологів, визнання проблеми, кодування і грамотна побудова схеми лікування позначаються позитивно на кінцевому результаті. Найкраще за кваліфікованою допомогою звертатися в клініку, однак подібні послуги вимагають грошей. Остаточна ціна формується з різних критеріїв. Тут відіграє роль поточний стан залежного, методики, що використовуються, застосовані ліки, тривалість курсу, професійність клініки та наявність мотивації хворого.

Ціна індивідуальна для кожного випадку. Комусь не потрібне “виведення із запою”, хтось реабілітується за кілька місяців, а комусь потрібен рік. За хронічної форми захворювання одними медикаментами не обійтися, потрібна реабілітація. У цьому випадку лікування алкоголізму обійдеться трохи дорожче.

Методи лікування алкогольної залежності

Терапевтичний курс, як правило, складається з трьох стадій, а саме:

 1. Детоксикація організму, що передбачає виведення токсичних речовин за допомогою використання спеціальних лікарських засобів. Завдяки цьому вдається нормалізувати стан хворого, якщо вивести токсини, що накопичилися через тривале зловживання. Вводиться розчин зазвичай за допомогою крапельниці. Таким чином організм отримує лікарський розчин, що підбирається лікарем індивідуально в кожному випадку.
 2. Реабілітація. Клініка може пропонувати резидентам індивідуальні сеанси, групи взаємодопомоги, трудову терапію, духовно-моральний розвиток тощо. Психотерапія проходить виключно під наглядом кваліфікованого лікаря. Тривалість реабілітації становить близько півроку.
 3. Ресоціалізація, що передбачає продовження реабілітації. Зводиться до того, щоб адаптувати людину до соціуму.

Примусове лікування алкоголізму

Далеко не всі погоджуються на лікування алкогольної залежності та реабілітацію. Найчастіше алкозалежні виступають проти терапії, стверджуючи, що у них немає проблем з алкоголем. У рідних може виникнути ідея виконати примусове лікування. Звісно, воно може трохи покращити стан хворого, але це тимчасовий ефект. Зазвичай це негативно відбивається на залежному. Повторний зрив може призвести до серйозних ускладнень і навіть летального результату.

У ситуації, що склалася, необхідно переконати алкозалежного в тому, що йому потрібна терапія. З цією метою у Львові використовують різноманітні психологічні методи переконання. Залежний здатний зрозуміти, з якими негативними проблемами можна зіткнутися, якщо своєчасно не пройти лікування алкоголізму.

Зіткнувшись з таким серйозним захворюванням, як алкогольна залежність, у жодному разі не можна докоряти алкозалежному і кричати на нього. Все, що можна зробити в такій ситуації, постаратися переконати хворого погодитися на лікування. Лікарі з наркологічного центру «УНС» у Львові – професіонали, які допоможуть впоратися з алкогольною залежністю. У наркології є все необхідне, щоб терапія і реабілітаційний період дали позитивний результат.

Повноцінний терапевтичний курс передбачає не тільки приймання ліків, а й роботу з психотерапевтом, здатним знайти корінь проблеми. Лікуватися можна як у домашніх умовах, так і в стаціонарних. Реабілітація – важливий етап, що дозволяє людині навчитися справлятися з хворобою, не зриваючись. Психологи допомагають алкозалежному знайти нові цілі в житті, влаштуватися на хорошу роботу, зайнятися чимось захопливим тощо. Усе це орієнтовано на те, щоб після курсу терапії людина могла вести здоровий спосіб життя, не вживаючи спиртне.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну