+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Примусове лікування наркоманії в Києві

Альтернативним способом примусового лікування наркоманії є інтервенція.

Отримати консультацію

Ефективна програма примусового лікування наркоманії

Ненасильницька методика лікування наркотичної залежності, умовно примусове лікування наркоманії в Києві. Мета методики допомогти наркозалежному усвідомити необхідність лікування. Лікарі-наркологи клініки «УНС» швидко та професійно допоможуть розпочати лікування вже сьогодні.

Вартість лікування наркоманії в Києві

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Особливості примусового лікування наркоманії

Усунути залежність можна, але для цього потрібно докласти певних зусиль. І вони мають бути як із боку залежного клієнта, так і з боку нарколога. Ви знаєте, що залежна людина рідко усвідомлює свої дії. Коли допомога від родичів не дає бажаного успіху, слід звернутись до примусового лікування наркоманії. План роботи створено лікарями та психологами, небезпеки для життя не несе. Усі дії є законними, ліцензії, що дозволяють вести практику такого характеру.

Співробітники клініки висококваліфіковані, з багаторічним стажем. Для початку надання допомоги родичам резидента потрібно взяти рішення суду. Закон забороняє будь-які примусові дії без огляду у спеціалізованому диспансері. Тож просто так без документів звертатися за конструктивною допомогою не можна. Після затвердження факту загрози, для життя документально, можна розпочинати лікування наркоманії в клініці «УНС». Огляд лікаря не займає багато часу. Проводиться аналіз психологічного стану та перевірка здоров’я. На підставі цього дається висновок.

Як відбувається лікування?

Початок надання допомоги є однаковим для всіх — слід у щадному режимі вивести всі токсини з організму. Правильне застосування препаратів дозволяє уникнути абстинентного синдрому. Стаціонарний режим – уникнути ламання та похмілля під час роботи з пацієнтом. Після цього починається робота психолога – слід сформувати нову особистість. Усвідомлення того, що наркотики та алкоголь не основна мета життя, дозволяє наркозалежним та алкозалежним розпочати нову сторінку. У цьому напрямку бере участь не лише клієнт, а його родичі. Після успішного лікування слід не забувати, що далі пацієнту буде потрібна підтримка. Не можна залишати його одного на тривалий час.

Формування мотивації на лікування – Інтервенція

Лікування на добровільній основі приносить хороші результати — резиденти самі усвідомлюють необхідність надання допомоги. Альтернативним способом примусового лікування наркоманії є інтервенція — кризова мотивація. До цього приходять шляхом дії зовнішніх обставин. Інтервенція дає практичний стовідсотковий результат. Ви самі можете переконатися в цьому, звернувшись для консультації в клініку. Фахівцями доведено, що такий метод набагато кращий, ніж примусове лікування, легше вмовити резидента, аніж насильно змушувати звертатися до лікаря. Основа такого методу — не залишати пацієнта у стресових чи складних ситуаціях самого.

З чого розпочати примусове лікування наркоманії  в Києві?

Прихід родичів та резидента до клініки — початок шляху одужання. Ви повинні розуміти, що потрібна постійна підтримка, допомога. Бажано не акцентувати увагу на минулих невдачах. Після проходження лікування знайти якесь хобі або захоплення робота дозволяє знизити ризик практично до мінімуму. Не варто чекати карколомних результатів за перший тиждень – базовий курс лікування починається від 4 місяців. У них входить постійна медична допомога, психотерапія щодня та заняття з родичами.

Лікування наркоманії потрібно проводити відразу після отримання згоди від наркозалежної. Є ризик того, що у зв’язку з різкими змінами настрою він може пізніше відмовитися. Родичам слід дотримуватись рекомендацій психолога для отримання позитивного результату. Процес не швидкий, але дуже дієвий. Примусове лікування наркоманії проводиться в домашніх умовах. Головне — усунути залежність у закритому центрі, де немає жодного доступу до наркотиків та алкоголю. Не варто опускати руки, якщо Ваш близький не бажає визнавати свою ситуацію. Це відбувається практично у ста відсотках випадках, фахівці клініки «УНС» знають, як з нею впорається і обов’язково підкажуть із неї вихід.

Чекати, доки наркозалежна людина самостійно без роботи з психологом усвідомлює свої дії не варто. Це може лише ускладнити його стан.

Під час мотиваційного лікування лікар збирає всі дані про пацієнта у рідних та близьких. Кожна дрібниця у характері та поведінці може допомогти досягти бажаного успіху. Далі відбувається складання плану лікування разом із родичами. Потрібно знати, як поводитися в тій чи іншій ситуації, правильно підтримувати та мотивувати пацієнта. Робота з психологом є одним із пріоритетних. Завершення лікування у клініці не останній етап – далі тривала підтримка будинку. Консультація можлива — достатньо звернеться з питаннями, що Вас цікавлять, до лікаря, і отримати вичерпну відповідь.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top