+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Кодування від алкоголізму в Одесі

Кодування в симбіозі з іншими видами терапії - єдиний дієвий шлях позбавлення від алкоголізму.

Отримати консультацію

Ефективне та безпечне кодування від алкоголізму в Одесі

З проблемою алкоголізму в сучасних життєвих реаліях стикаються багато людей. Причини в постійних стресових ситуаціях, особистих трагедіях, генетичній схильності, бажанні відгородитися від реальних подій, що відбуваються, тощо. Незалежно від названих причин, людям потрібна допомога і її необхідно надавати, навіть якщо алко- або наркозалежні не бажають її приймати. Недуга руйнує не тільки органи та системи організму, а й негативно впливає на психічний стан людини. Це веде до руйнування сім’ї та втрати повноцінного члена соціуму. Всесвітня організація охорони здоров’я на початок третього тисячоліття налічувала понад 140 млн. жителів планети, які страждають від алкоголізму. Більша їх частина проживала в країнах соціально й економічно розвинених.

Вартість кодування від алкоголізму в Одесі

Кодування за методом Довженка від 5 000 грн
Ін’єкція Тетлонг 250 3 000 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Імплантація Дисульфіраму від 5 300 грн
Імплантація Еспераль від 8 000 грн
Ін’єкція Вівітрол від 10 500 грн
Кодування від алкоголізму «Потрійний блок» від 7 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Причини хвороби

Соціальний статус, дохід, сімейний стан, соціальна активність не є визначальними у виникненні проблем із пристрастю до алкоголю. Психологічна нестабільність, про яку більшість не підозрює – справжнє коріння хвороби. Тому не лише кодування, а й комплексний підхід до вирішення проблеми застосовується лікарями та психологами клініки «УНС» в Одесі. Разом із усуненням психофізичної залежності (психотерапевтичне кодування у комплексі з медикаментозним лікуванням) обов’язкове проведення соціальної реабілітації. Лікувальні заходи проводяться у стінах закладів зі спеціалізованою спрямованістю.

Прояв алкозалежності спостерігається в результаті:

 • депресивних станів
 • нездорового в психологічному і моральному плані оточення
 • наявність схильних до алкоголізму членів сім’ї
 • Внутрішньої невпевненості в собі, як особистості
 • фізичної та психологічної перевтоми і регулярних стресових ситуацій
 • психологічних комплексів, що накопичувалися протягом життя
 • почуття самотності; відсутності занять, що приносять емоційне задоволення (хобі)

У кожному індивідуальному випадку психолог з’ясовує й інші неназвані вище причини, властиві конкретному клієнту клініки. Хронічний алкоголізм має чотири характерні стадії, перша з яких особливих тривог не викликає – людина соціально активна, але не може позбутися нав’язливого бажання випити. У подальшому відбувається погіршення ситуації. І щоб кодування не стало єдиною панацеєю від серйозної проблеми, необхідно здійснювати профілактику, що захищає від алкоголізму. Вона допоможе у своєчасному розпізнанні хвороби і боротьби з нею на ранніх стадіях.

Пивний алкоголізм

Небезпека цього виду захворювання в тому, що людина, яка страждає, не вважає це проблемою. Запій не притаманний пивним алкоголікам. Людина функціональна, але повністю тверезою не буває. Пропозиція про допомогу сприймається з подивом, а часом і зі злістю та образою, вбачаючи в цьому особисту образу, коли їй пропонують кодування.

Складові курсу лікування та переваги клініки

Впоратися самостійно або за допомогою родичів із хворобою практично неможливо. Кодування в симбіозі з іншими видами терапії в спеціалізованій клініці в Одесі – єдиний дієвий шлях позбавлення від алкоголізму. Примусові методи неефективні, а заходи повинні носити комплексний характер з подальшою соціалізацією і повною реабілітацією від алкоголізму.

Блокада фізичної складової

Перед тим як проводити кодування, необхідно провести детоксикацію (виведення продуктів обміну етанолу з організму). Під час позбавлення від похмілля використовують інфузорну терапію препаратами, що сприяють поліпшенню реологічних властивостей, поповненню мікроелементами, відновленню pH крові. З метою відновлення постраждалих від алкоголізму нервової, травневої, кровоносної систем проводять медикаментозний вплив, що призводить до поліпшення мозкового кровообігу з підживленням мозкових тканин і м’язів серця. Відновлення печінки, яка насамперед страждає від алкоголізму в системі травлення, проводиться за допомогою гепатопротекторів. Рівень ураження встановлюється під час комплексного обстеження.

Психічне відновлення

Кодування без зняття психозалежності малоефективне. Складність впливу пояснює тривалість цього періоду, що являє собою поєднання лікування лікарськими препаратами з психотерапією. Залежність від спиртного не обмежується “тягою” до випивки. Психічні зміни призводять до порушення сну, астенії, нестабільного внутрішнього стану, яскраво виражених ознак апатії. Психофармакологія має у своєму арсеналі ефективні препарати, які спільно з впливом психолога в Одесі купірують ці симптоми.

Підтримуюче лікування

Резиденти клініки в Одесі, які пройшли кодування і терапію від алкоголізму, стикаються зі спиртними напоями фактично відразу після виписки. Такі реалії життя. Це провокує психічно. Тому підтримуюча терапія надається клієнтам після 3-річного періоду після проведення курсу лікування від алкоголізму.

Закінчення курсу лікування характеризується:

 • Повним психофізичним відновленням
 • Відсутністю тяжіння до психотропних засобів
 • Повним відновленням сну

Принципи терапії

У спеціалізованій клініці в Одесі терапевтичну програму підбирають в індивідуальному порядку з урахуванням соматики, особливостей віку і психології клієнта. Разом зі зняттям психофізіологічної залежності в позбавленні від алкоголізму застосовується особистісно-орієнтований психотерапевтичний вплив.

Кодування

Кодування сприяє формуванню умовного рефлексу відрази від випивки, тим самим сприяючи лікуванню від алкоголізму. У результаті вживання малої кількості спиртного може настати інтоксикація. Кодування здійснюють, використовуючи кілька методик. Вибір методу терапії від алкоголізму – результат відбору аналізів і проведення попередніх досліджень.

Лікарське кодування від алкоголізму в Одесі

У народі таке кодування називають “підшитися”. Це хибне визначення, оскільки алкоблокіратори, що позбавляють від залежності, вводяться безпосередньо в організм, а не за допомогою введення капсули. Це кодування ефективне на будь-якій стадії протікання хвороби. Воно високоефективне, прийнятне за ціною і використовується як профілактичний захід у процесі позбавлення від алкоголізму.

Лазерне

Кодування за новою методикою виключає побічні ефекти. Медичні препарати не використовуються, що є особливістю методу. Лазер впливає на зони мозку, які відповідають за потяг до спиртного. У результаті трьох курсів нав’язливе бажання зникає. Дієвий метод тільки на початкових стадіях хвороби.

Метод Довженко

В Одесі ним можна скористатися просто вдома. Кодування ґрунтується на гіпнотичному навіюванні, в результаті якого людина позбавляється від алкоголізму. Інформація про надзвичайну небезпеку спиртного закладається гіпнотизером на рівень підсвідомості, після чого алкозалежний відчуває панічний страх при одній думці про випивку.

Ефективність лікування залежить від усунення проблем психологічного плану. Людина має зрозуміти, що без спиртного її життя буде щасливим і успішним, тому до процесу залучаються члени сім’ї, з якими працюють психотерапевти.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну