+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії у Великій Димерці

Кваліфікована допомога наркозалежним

Отримати консультацію

Комплексне лікування наркоманії у Великій Димерці

Лікування наркоманії у Великій Димерці спрямоване на обидві форми залежності: фізичну і психологічну. Перша проявляється через абстиненцію під час припинення вживання наркотиків, а друга являє собою сильне прагнення до наркотиків, яке супроводжується емоційним дискомфортом під час відмови від них. Перераховане вище вказує на необхідність підходити до лікування комплексно, не обмежуючись одним напрямком.

Вартість лікування наркоманії у Великій Димерці

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Перебування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Причини наркоманії

Причини наркотичної залежності можна розділити на дві категорії: фізіологічні та психологічні. Перші пов’язані з біохімічними процесами в організмі, які впливають на емоційний баланс. Недостатня або надмірна кількість нейромедіаторів у головному мозку може викликати почуття тривоги, страху, дратівливості та невпевненості, а також призводити до нав’язливих думок. Люди звертаються до наркотиків, щоб відновити цей баланс. Наркотичні речовини можуть тимчасово поліпшити настрій, зняти стрес і доставити відчуття задоволення, але за регулярного вживання цей ефект слабшає, а залежність посилюється, що робить людину нездатною відмовитися від прийому наркотику.

Психологічних причин розвитку наркоманії набагато більше:

 • Сімейні проблеми. Одним із чинників є дитяча розпещеність, яка може призвести до пошуку розради в наркотиках.
 • Цікавість. Бажання випробувати нові емоції може підштовхнути людину до експериментування з наркотиками, іноді без розуміння можливих наслідків.
 • Травматичні події. Отримання емоційної травми, такої як втрата близької людини або нещасні любовні стосунки, може стати стимулом до вживання наркотиків.
 • Вплив оточення. Погана компанія може чинити негативний вплив і стимулювати вживання наркотиків.
 • Протестна поведінка. Деякі люди можуть вживати ПАР у формі протесту або демонстрації своєї значущості.
 • Відсутність саморозвитку та впевненості в собі. Деякі люди можуть вдаватися до ПАР, вважаючи, що вони допоможуть їм подолати особисті комплекси і стати кращими.
 • Прагнення до успіху. Деякі творчі особистості вважають, що наркотики допомагають розширити їхню свідомість і натхнення.
 • Умови життя. Соціальні чинники, такі як успіх і багатство, або навпаки, бідність, впливають на можливість стати залежним від наркотиків.

Крім перерахованого вище, соціальні чинники, такі як криза, вплив сучасної культури та недостатня цензура, відіграють важливу роль у розвитку наркотичної залежності.

Ознаки залежності та стадії наркоманії

Мала частина людей, які вживають наркотики, визнає, що зіткнулася з проблемою залежності та потребує допомоги. Частіше вони стверджують, що впораються з цією проблемою самостійно, хоча це далеко не так. Для розпізнавання наркозалежності важливо знати основні симптоми цього стану.

Основні ознаки включають:

 • сильний потяг до вживання наркотиків;
 • відсутність самоконтролю – заради нової дози людина здатна на все, що завгодно;
 • розвиток толерантності, поступове зниження ефекту;
 • поява абстиненції, що супроводжується великою кількістю неприємних симптомів;
 • вживання наркотиків, знаючи про негативні наслідки;
 • фізичні ознаки: сухість слизових, уколи на тілі та інше.

Звернувши увагу на ці ознаки, можна своєчасно надати наркологічну допомогу людині, яка стала залежною. Потрібно розуміти, що тільки лікар допоможе в цій ситуації. Діючи самостійно, є ризик погіршити становище. Окрему увагу необхідно приділити розвитку залежності.

Виділяють кілька стадій наркоманії:

 1. Перша – знайомство з наркотиками. Найчастіше починається в період підліткового віку через цікавість або бажання випробувати нові відчуття. Для когось це одиничний досвід, але для деяких він стає початком.
 2. Друга – бажання розслабитися, “піти” від проблем. Наркотик використовується як засіб релаксації під час стресових ситуацій. Людина вважає, що це допомагає їй поліпшити настрій.
 3. Третя – тривога. Починають проявлятися проблеми, пов’язані зі зловживанням. Це супроводжується загальним погіршенням здоров’я, виникненням депресії, проблемами у спілкуванні та конфліктами.

Не зупинившись, людина стає повністю залежною. Наркотик стає центром життя. Хворий не уявляє себе без нього. Мораль і людські цінності поступаються місцем бажанню отримати нову дозу будь-яким способом. Без допомоги лікарів внутрішні органи починають відмовляти, що може призвести до летального результату.

Методи лікування

Кожна людина, що надходить до наркологічної клініки «УНС», проходить всебічне медичне обстеження, для повної оцінки її фізичного і психоемоційного стану. На підставі результатів цього обстеження команда лікарів розробляє індивідуальний план лікування, який може містити різні методи і процедури, починаючи від лікарських препаратів і закінчуючи фізичними вправами і дієтою.Тут враховується загальний стан пацієнта, його мотивація, фізіологічні особливості та генетичні чинники.

Клінічні психологи проводять індивідуальні сеанси роботи з кожним залежним, адже подолання психологічного потягу до ПАР є одним із найважливіших завдань у процесі лікування та реабілітації. Весь період перебування в клініці людина перебуває під цілодобовим наглядом лікарів і психологів, готових надати допомогу в будь-який момент.

Етапи лікування наркоманії

За наявності наркотичної залежності рекомендується звертатися до медичних установ, а не робити самостійні спроби впоратися з хворобою.У наркологічній клініці «УНС» застосовується комплексний підхід до лікування, який включає в себе використання медичних препаратів і проведення психотерапевтичних сеансів.

Процес лікування виглядає наступним чином:

 1. Діагностика, обстеження організму для визначення ступеня наркозалежності, оцінки загального стану здоров’я і виявлення супутніх проблем.
 2. Детоксикація, яка включає медично контрольовані процедури для очищення організму від наркотиків. Потрібна для стабілізації фізичного стану і зняття абстинентного синдрому.
 3. Стаціонарна реабілітація, де залежний лікується в клініці під наглядом медичного персоналу і бере участь у терапевтичних сесіях, груповій терапії та заняттях із соціальної адаптації.
 4. Відновлення та кодування, що включають призначення спеціальних препаратів-блокаторів для зниження бажання вживати наркотики, а також проведення нейрокодування для корекції роботи мозку і поведінкових реакцій.
 5. Амбулаторні програми, які дають змогу лікуватися й отримувати підтримку без необхідності перебувати в клініці.

Важливо підкреслити, що підхід до лікування наркозалежності має бути індивідуальним, враховуючи унікальні потреби кожної людини. Ефективність може відрізнятися, тому необхідно коригувати план лікування в процесі реабілітації.

Чи можна лікувати наркоманію примусово?

Примусове лікування наркозалежності вимагає судового рішення, яке ґрунтується на доказах необхідності медичної допомоги. Такий підхід не є ефективним. Перевагою є медична інтервенція, під час якої нарколог допоможе залежному усвідомити важливість лікування та ухвалити рішення про його початок.У цьому випадку вдасться досягти більш стійких результатів.

Анонімне лікування наркоманії у Великій Димерці

У клініці «УНС» надається можливість анонімного лікування наркоманії у Великій Димерці. Проходить воно в зручній обстановці повністю анонімно. Лікарі дотримуються суворих стандартів безпеки і забезпечують лікування без зайвого тиску або напруги. Використовувані терапевтичні методи спрямовані на досягнення ефективних результатів з мінімальним ризиком ускладнень повернення до залежності.Пройшовши повноцінний курс, можна розраховувати на довгу ремісію.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top