+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії в Чернівцях

Якісне та безпечне лікування залежності можна отримати тільки в медичному закладі.

Отримати консультацію

Ефективне лікування наркоманії

Процес усунення наркотичної залежності вимагає тривалого і складного, професійного лікування і системного підходу, спрямованого на усунення причин залежності та формування навичок повсякденного життя без вживання нарковмісних речовин. Крім лікарської допомоги, важливе місце в усуненні наркотичної залежності має участь і підтримка рідних і близьких.

Найбільш якісне і безпечне лікування залежності можна отримати тільки в наркологічному медичному закладі. В умовах спеціалізованого наркологічного центру кваліфіковані лікарі зможуть надати медичну та психологічну підтримку не тільки самому залежному, а й членам його сім’ї, які теж потребують допомоги психолога.

Зміст

Вартість лікування наркоманії в Чернівцях

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Перший етап лікування наркоманії

Лікування наркоманії в Чернівцях починається з процедури детоксикації, тобто очищення організму від токсинів, що утворилися в результаті вживання нарковмісних речовин. Тривалість процедури детоксикації встановлюється індивідуально і залежить від наркотичної речовини та тривалості її вживання і займає від 3 до 10 днів. Процедура зазвичай проводиться в умовах цілодобового стаціонару і виключає застосування наркозу і препаратів-замінників.

Діагностика наркоманії

Лікування наркозалежних у Чернівцях починається з діагностики. Цей вельми важливий етап допомагає визначити найбільш ефективну методику лікування і реабілітації. За допомогою спеціальних тестів і аналізів визначають генетичну схильність до вживання наркотиків, психотип залежної особи, систему її моральних цінностей і особливості поведінки, а також наявність мотивації до проходження лікування. Діагностика також дає змогу визначити ступінь впливу наркотиків на фізичний і психологічний стан організму та виявити приховані наслідки вживання наркотиків.

Лікування наркотичної залежності

Лікування наркоманії в Чернівцях базується на використанні всесвітньо відомої програми з подолання згубних залежностей “12 Кроків”, доповненої елементами інших лікувальних програм і власними розробками. Професійні наркологи, які мають великий практичний досвід роботи із залежними особами, у лікувальному процесі використовують спеціально розроблену програму лікувальної фізкультури та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Системний підхід до лікування наркотичної залежності

Лікування наркоманії в Чернівцях передбачає системний підхід до лікування залежності, що полягає в наданні всього спектра лікувальних наркологічних послуг. У комплекс послуг входить початкова діагностика, детоксикація, медикаментозне і психологічне лікування, а також соціалізація і постреабілітаційна підтримка. Системний підхід до лікування наркотичної залежності передбачає відновлення природних функцій організму, включно зі сферами фізичного і психологічного здоров’я. Одним із заключних етапів лікування наркозалежних у Чернівцях є процес соціалізації, що полягає в поступовому поверненні залежної людини в суспільство, відновленні та нормалізації стосунків у сім’ї, а також дружніх і робочих контактів. У цьому разі необхідна кваліфікована допомога і підтримка психологів, оскільки повернення в суспільство передбачає вирішення цілої низки психологічних проблем, найважливіша з яких – утримання від повторного вживання наркотичних речовин. Запобігти рецидиву покликана нова система духовних цінностей, набута залежною особою під час лікування.

Найважливіша умова вдалої реабілітації – це самостійне та добровільне бажання залежного кинути вживання наркотиків і почати реабілітацію. Хоча лікування наркоманії в Чернівцях передбачає використання спеціальної мотиваційної програми примусового лікування наркотичної залежності.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну