+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії в Чернівцях

Якісне та безпечне лікування залежності можна отримати тільки в медичному закладі

Отримати консультацію

Ефективне лікування наркоманії в Чернівцях

Процес усунення наркотичної залежності вимагає тривалого і складного, професійного лікування і системного підходу, спрямованого на усунення причин залежності та формування навичок повсякденного життя без вживання нарковмісних речовин. Крім лікарської допомоги, важливе місце в усуненні наркотичної залежності має участь і підтримка рідних і близьких. Найбільш якісне і безпечне лікування наркозалежності можна отримати тільки в спеціалізованому закладі. В умовах спеціалізованого наркологічного центру кваліфіковані лікарі зможуть надати медичну та психологічну підтримку не тільки самому залежному, а й членам його сім’ї, які теж потребують допомоги психолога.

Вартість лікування наркоманії в Чернівцях

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Перебування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Перший етап лікування наркоманії

Лікування наркоманії в Чернівцях починається з процедури детоксикації, тобто виведення з організму токсинів, що утворилися в результаті вживання нарковмісних речовин. Тривалість процедури детоксикації встановлюється індивідуально і залежить від наркотичної речовини та тривалості її вживання і займає приблизно 3-10 днів. Процедура зазвичай проводиться в умовах цілодобового стаціонару і виключає застосування наркозу і препаратів-замінників.

Діагностика наркоманії

Відновлення наркозалежних у Чернівцях починається з діагностики. Цей вельми важливий етап допомагає визначити найбільш ефективну методику лікування і реабілітації. За допомогою спеціальних тестів і аналізів визначають генетичну схильність до вживання наркотиків, психотип залежної особи, систему її моральних цінностей і особливості поведінки, а також наявність мотивації до проходження лікування. Діагностика також дає змогу визначити ступінь впливу наркотиків на фізичний і психологічний стан організму та виявити приховані наслідки вживання наркотиків.

Лікування наркотичної залежності

Лікування наркоманії в Чернівцях базується на використанні всесвітньо відомої програми з подолання згубних залежностей «12 Кроків», доповненої елементами інших лікувальних програм і власними розробками. Професійні наркологи, які мають великий практичний досвід роботи із залежними особами, у лікувальному процесі використовують спеціально розроблену програму лікувальної фізкультури та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Системний підхід до подолання наркотичної залежності

Лікування наркоманії в Чернівцях передбачає системний підхід до усунення залежності, що полягає в наданні всього спектра лікувальних наркологічних послуг. У комплекс послуг входить початкова діагностика, детоксикація, медикаментозне і психологічне лікування, а також соціалізація і постреабілітаційна підтримка. Системний підхід до реабілітації наркотичної залежності передбачає відновлення природних функцій організму, включно зі сферами фізичного і психологічного здоров’я.

Одним із заключних етапів терапії наркозалежних у Чернівцях є процес соціалізації, що полягає в поступовому поверненні залежної людини в суспільство, відновленні та нормалізації стосунків у сім’ї, а також дружніх і робочих контактів. У цьому разі необхідна кваліфікована допомога і підтримка психологів, оскільки повернення в суспільство передбачає вирішення цілої низки психологічних проблем, найважливіша з яких – уникнути рецидиву. Запобігти рецидиву покликана нова система духовних цінностей, набута залежною особою під час лікування. Хоча лікування наркоманії в Чернівцях й передбачає використання спеціальної мотиваційної програми цмовно-примусового лікування наркотичної залежності. Та найважливіша умова вдалої реабілітації – це самостійне та добровільне бажання залежного кинути вживання наркотиків і почати реабілітацію. 

❓Що собою являє наркоманія?

Наркоманія - це хронічне захворювання, що характеризується нав'язливим пошуком і вживанням наркотиків. Навіть усвідомлюючи можливі наслідки, людина не може зупинитися. Вона впливає на структуру та функції мозку, що призводить до змін у мисленні та поведінці людини. Іноді ці зміни не оборотні.

❓Лікування наркоманії в наркологічній клініці

На перший погляд ідея лікувати наркоманію самостійно може здатися привабливою: не потрібно нікому відкриватися, ніяких клінік і лікарів. Залежним дуже важко визнавати свою проблему і просити допомоги, почуття сорому зупиняє багатьох. Але реальність така, що більшості залежних для одужання потрібна професійна допомога. Курс відновлення зазвичай включає детоксикацію, медикаментозну терапію і сенси психологічної підтримки. Кожен етап лікар розписує індивідуально для пацієнта, спираючись на клінічну картину та інші особливості випадку.

❓Тривалість лікування

Тривалість лікування наркоманії варіюється від випадку до випадку: тут відіграють роль такі чинники, як тяжкість залежності, загальний стан здоров'я людини та її внутрішня мотивація одужати. У середньому курс відновлення може тривати від 3-х місяців до року, а для особливо цілеспрямованих людей пропонуються прискорені програми.

❓Психологічна залежність

Подолання психологічної залежності особливо важливе. Навіть після подолання фізичних симптомів абстиненції, людина може продовжувати відчувати сильну тягу до наркотиків. Тим, хто одужує, важливо отримувати постійну підтримку та консультації для усунення цих психологічних чинників.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top