+38 050 700 50 18
Працюємо цілодобово
Виклик нарколога додому в Києві
Виклик нарколога додому дозволяє швидко позбутися гострих симптомів алкогольного отруєння чи зловживання наркотиками.
Отримати консультацію

Зміст

Вартість виведення із запою вдома в Києві

Економвід 4 100 грн
Стандартвід 4 600 грн
Комплексвід 5 100 грн

Не ризикуйте та не експериментуйте – скористайтесь послугами кваліфікованого лікаря нарколога вдома, в офісі або в іншому зручному для Вас місці у Києві. Безболісні методики, сучасні препарати, повна анонімність та прибуття протягом 40 хвилин.

Особливості виклику нарколога додому

Ефективність виведення із запою або зняття наркотичної абстиненції з виїздом додому обумовлюється введенням лікарських препаратів внутрішньовенно. Завдяки такому способу введення ліків з організму швидко виводяться токсини, що отруюють організм і викликають сильний біль. Процедура детоксикації обов’язково повинна виконуватися досвідченим наркологом.

Виклик нарколога на будинок дозволяє швидко позбутися гострих симптомів алкогольного отруєння. При задовільному стані клієнта процедури можуть проводитись у домашніх умовах. Якщо стан алкозалежного не дозволяє проводити терапію вдома, тоді її можна продовжити в клініці. Послуга виклику нарколога додому дозволяє зробити оцінку загального стану клієнта, провести попередню діагностику та обстеження. Під час обстеження лікарі проводять електрокардіограму, роблять усі необхідні аналізи та призначають індивідуальний курс реабілітації.

Спостереження після детоксикації

Якщо алкозалежний виявив бажання лікуватися вдома, нарколог має вести постійний контроль прогресу та стану здоров’я клієнта дистанційно. При проведенні процедур вдома, наркологи клініки «УНС» регулярно відвідують клієнта, а в разі потреби проводять додаткове обстеження та коригують курс, якщо цього вимагає ситуація. Виконуючи свої безпосередні обов’язки нарколога лікарі наркологічної клініки надають безкоштовні консультації рідним клієнта щодо тонкощів лікувального процесу. У наркологічній клініці працюють кваліфіковані наркологи, готові в будь-який момент надати якісну допомогу кожному клієнту, який звернувся. Клініка працює у цілодобовому режимі без вихідних та навіть у святкові дні.

Чи варто звертатися до нарколога?

Виклик нарколога додому має деякі плюси, але все ж таки є екстреним заходом для виведення з запою. Для повного позбавлення алкогольної залежності, необхідно пройти повний курс з подальшою реабілітацією в наркологічному центрі. Тривалість реабілітації безпосередньо залежить від фізичного та психічного стану клієнта, а також від його щирого бажання повністю вилікуватися та розпочати нове життя без алкоголю. Природно, що початкові стадії алкоголізму легше піддаються лікуванню більш запущені форми.

Ефективна програма мотивації

У наркологічній клініці «УНС» зусиллями кваліфікованого персоналу було розроблено та успішно випробувано на практиці високоефективну мотивуючу систему. Головне завдання даної системи залежить від переконання клієнта пройти курс лікування та реабілітації в наркологічній клініці. У ході проведення мотивуючої методики, на клієнта не чиниться тиск, а позитивний результат досягається завдяки зусиллям досвідченого психолога. В результаті проведення мотивуючої методики, 8 клієнтів із 10 дають свою згоду на проведення лікування алкоголізму.

Анонімне виведення із запою в Києві

Усунення залежності від алкоголю у клініці «УНС» проводиться на умовах анонімності. При цьому не підлягають розголошенню всі відомості про пацієнтів, які проводяться процедури та способи антиалкогольної терапії. При зверненні за допомогою до клініки хворий може бути впевнений, що його дані не потраплять до системи державного обліку.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 55 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 70 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну