+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Кодтерпін – що це за наркотик?

Кодтерпін впливає як на фізичний, так і на психологічний стан людини.
Отримати консультацію

Що це за речовина, кодтерпін?

Після того, як трамадол став належати до наркотиків і потрапив під суворий предметно-кількісний контроль, залежні почали вживати кодтерпін, що належить до кодеїнової групи. Кодеїн міститься в опії і може бути синтезований напівсинтетично. Наркотик має близькі до морфіну характеристики та вплив. За його тривалого вживання також виникає звикання і залежність. Кодеїн має менший ефект на дихальну систему та шлунок, іноді може призводити до закрепів.

Наслідки постійного вживання наркотику

Допустима доза кодеїну на добу, становить 0,2 г. Кодтерпінозалежні вживають приблизно 1 г, що дорівнює 60-70 таблеткам. Бувають випадки, коли ця цифра подвоюється або потроюється. Крім кодеїну, препарат містить й інші речовини, які також мають свою допустиму дозу та наслідки її перевищення. Так, за тривалого вживання натрію гідрокарбонату, спостерігається відсутність апетиту, блювота, болі в шлунку, підвищення тиску, запаморочення, занепокоєння і навіть судоми. Інший елемент кодтерпіну, терпінгідрат, денна доза якого становить не більш як 6 г, спричиняє подразнення шлункових рецепторів і призводить до захворювань шлунково-кишкового тракту. Таким чином, набір таких “передозувань” супроводжує залежність від кодтерпіну.

Разом з отруєнням, змінюється не тільки фізіологічний стан людини, але також змінюється її психологія і характер. Спостерігається зниження інтелектуальних здібностей, і погіршується пам’ять. Як наслідок, виникають такі проблеми на навчанні в школі, ВНЗ або коледжі, як прогули, нескладання іспитів, завалені сесії та відрахування. Замість навчання, голова забита зовсім іншими речами. Думки сконцентровані на тому, де знайти кодтерпін і на які гроші його купити, щоб вжити якомога швидше. Погіршення пам’яті також впливає і на мову кодтерпінозалежних. Вони подовгу згадують слова та важко формулюють навіть прості думки. Такі наслідки негативно позначаються на самому процесі навчання, коли потрібно абстрактно й логічно думати, запам’ятовувати інформацію та відтворювати її самостійно.

Зовнішні прояви залежності

У залежних часто проявляються такі риси як брехливість, озлобленість і навіть агресія. Після вживання речовини, людина повністю змінюється, стає товариською, діяльною і зосередженою, до неї повертається енергійність і зникає млявість і занепад сил.

Окрім психології, вживання впливає і на зовнішній вигляд кодтерпінозалежного. Це відбувається через те, що шкіра не отримує достатнього живлення. Вона стає сухою та набуває землянистого відтінку. Обличчя виглядає пастозним і опухлим. Часто відзначається втрата ваги та зниження артеріального тиску. Іноді виникають труднощі із сечовипусканням і закрепи. На початку вживання, залежні часто відчувають холод або жар, скаржаться на пітливість, озноб, судоми в тілі та голові.

Однозначною відповіддю на питання про лікування кодтерпінозалежності є лікування в умовах стаціонару. При цьому робота наркологів спрямована на зняття абстинентного синдрому і ломки, після чого пацієнт направляється на амбулаторне лікування або в реабілітаційний центр. На шляху до успіху головною перешкодою, яку необхідно подолати, є бажання людини припинити вживання наркотику й одужати.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top