+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму вдома

Усі процедури проводяться згідно з протоколом досвідченим медперсоналом
Отримати консультацію

Наскільки ефективно і в яких випадках допустимо?

Курс лікування алкоголізму з виведенням із запою вдома проводиться в домашніх умовах за яскраво виражених симптомів тривалої алкогольної інтоксикації організму. У разі тривалого вживання алкоголю у великій кількості тривалість першого етапу курсу лікування захворювання може становити до 3-х днів.

Алкоголізм, обтяжений зрілим віком, хронічними захворюваннями, нервовими розладами, – це важке захворювання, яке потребує повного очищення організму від продуктів розпаду алкоголю і курсового лікування під постійним наглядом лікаря.

Виведення із запою і подальше лікування алкоголізму охоплює загальну терапію і психологічну допомогу, за необхідності, як питущому, так і його близьким і родичам. За тривалого вживання алкоголю, з описаними вище обтяжливими обставинами, під дією токсичних речовин, що не руйнуються в печінці, стан здоров’я різко погіршується – в таких випадках, щоб вилікувати алкоголізм, насамперед потрібна глибока детоксикація і лікувальна терапія. У стані тривалого запою починаються серйозні порушення обмінних процесів, тобто під час такого запою страждають усі органи і системи організму. Основний удар від захворювання припадає на серце, судини, головний мозок і нервову систему. Нерідко ослаблена людина, яка перебуває в запої і страждає від алкоголізму, не знає, як знайти вихід із цього кола – прийом алкоголю, похмілля, продовження прийому алкоголю.

Вік і “старі болячки” не дають можливості обійтися під час лікування цього захворювання загальними наркологічними методами очищення та відновлення. Після вживання великої дози алкоголю в таких людей з’являються особливо важкі симптоми алкоголізму – похмілля і накопичення токсинів. Щоб зняти симптоми похмілля, людина знову починає вживання алкоголю, нерідко в поєднанні з кардіологічними (серцевими) і психотропними (наприклад, заспокійливими) препаратами. Цей стан може тривати протягом тривалого часу і також є показанням до очищення організму від токсинів перед призначенням курсу лікуванням алкоголізму.

Разом із п’яницею страждають і її близькі та родичі, які просто не знають, як і чим допомогти, і часто потребують психологічної допомоги, тому в нашому штаті є наркологи – психологи. Чи є вихід із ситуації – запій? Так, є. Для того, щоб вивести ослаблену людину із запою, їй потрібно провести курс лікування, який починається з виведення із запою і розрахований на 1 – 3 дні, залежно від тяжкості стану людини. Ми пропонуємо повне лікування вдома. Лікування алкоголізму вимагає від лікаря високої кваліфікації, великих навичок, глибоких знань і великого досвіду. Проведення процедур і лікування недосвідченим лікарем наркологом загрожує ускладненнями і непередбаченим результатом. Ми пропонуємо очищення від токсинів крапельницею, яку ставитиме нарколог, що безперервно контролює життєві показники хворого і регулює дозування і склад препаратів під час процедури.

У виклику лікаря нарколога додому і у виведення із запою вдома є свої плюси. Для проходження цього курсу лікування не доведеться їхати в наркологічну клініку, тобто не потрібно вмовляти їхати або доставляти хворого в клініку, що часто проблематично. Курс лікування алкоголізму повністю проводиться амбулаторно досвідченим наркологом нашої клініки. Лікар насамперед проводить процедуру виведення із запою. Після огляду пацієнта нарколог вирішить, який курс лікування, які саме препарати необхідно використовувати в крапельниці і паралельно з крапельницею, а також дозування препаратів. Нарколог призначить препарати для продовження курсу лікування і реабілітації.

Насамперед перевага такої форми лікування – це повна анонімність, що, як показує практика, важливо для наших пацієнтів. Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що в жодному наркологічному диспансері вас не поставлять на облік. Ані сусіди, ані родичі, найчастіше навіть друзі не в курсі того, що Вас відвідував нарколог (звісно, якщо вони не були присутні під час процедури).

По-друге, лікування та виведення із запою вдома – це найшвидший спосіб отримання кваліфікованої медичної допомоги, причому, найкомфортніший. Ви можете заздалегідь викликати нарколога на певний час, зручний саме Вам. Лікар залишається з пацієнтом протягом всієї процедури виведення і детально консультує пацієнта і родича про подальше лікування. Після проведення домашнього лікування лікар залишає схему прийому ліків і залишає таблетовані препарати на наступні дні.

Якщо після відходу лікаря у пацієнта буде спостерігатися різке погіршення самопочуття, то Ви завжди можете швидко зв’язатися телефоном з лікарем і отримати детальну консультацію, а за необхідності лікар приїде додому.

Після проведення курсу лікування людина почуватиметься набагато краще – у неї минатимуть усі симптоми інтоксикації, алкоголізму – головний біль, нудота, важкість і біль у серці, зневоднення, прискорене серцебиття, підвищений тиск. Багато людей у стані запою вважають, що їм нічого не допоможе, і від безвиході вони “йдуть у запій” на тривалий час. За правильного підходу до лікування людині можна допомогти. Головне – це віра самої людини в те, що нарколог їй обов’язково допоможе, що алкоголізму можна позбутися, досвід лікаря і турбота близьких.

Після проходження даного курсу переривання запою і лікування алкоголізму вдома Ви отримаєте безкоштовну консультацію нарколога про можливість і відповідні методи кодування від алкоголізму.

Існують моменти, коли ми, на жаль, змушені Вам відмовити в лікуванні – це випадки, коли пацієнт категорично проти проведення процедури. Пам’ятайте – кодування проти волі пацієнта кримінально карається для лікаря. Лікар обов’язково проведе психологічну бесіду і спробує переконати пацієнта в необхідності лікування, але якщо його дії не матимуть успіху, Вам доведеться заплатити неустойку. Якщо з’ясується, що це помилковий виклик – оплата буде в розмірі половини вартості процедури.

Переконливо просимо Вас ставитися до виклику лікаря відповідально, особливо якщо пацієнт вживав алкоголь понад місяць у великій кількості. У деяких випадках ми відмовляємо в допомозі лікаря суто з етичних міркувань. Це відбувається в рідкісних випадках, коли лікар-нарколог приходить до висновку, що в домашніх умовах вже не можна допомогти. Повторимося і скажемо ще раз, що це випадки, коли пацієнт у похилому віці та п’є більше місяця, внаслідок чого загострюються наявні хронічні захворювання. Ми, звичайно, приїдемо і “прокапаємо” пацієнта, але це принесе позитивний ефект на короткий час, а наша клініка дорожить своєю репутацією, тому що в разі такого тривалого вживання алкоголю за обтяжливих умов ми можемо спланувати лікування в стаціонарі. Такий підхід – лікування алкоголізму в стаціонарі буде правильним, якщо вік пацієнта понад 60 років. Проведення процедури лікування алкоголізму вдома для таких пацієнтів може бути небезпечним для життя і здоров’я, оскільки в будь-який момент може швидкоплинно розвинутися загострення хронічного захворювання, збільшується ризик інсульту й інфаркту, і лікар-нарколог може виявитися безсилим просто через відсутність потрібних медикаментів і приладів.

Лікар завжди має при собі препарати для виведення із запою, поліпшення серцевої діяльності та нормалізації артеріального тиску, він постійно вимірює тиск і пульс пацієнта під час процедури, що гарантує безпечне лікування.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top