+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Методи кодування від алкоголізму

Препарати працюють за одним із принципів: блокування можливості відчути задоволення від алкоголю або сильні неприємні відчуття.
Отримати консультацію

Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму – це комплекс психологічних прийомів, який ставить за мету сформувати у людини стійку реакцію на поглинання алкоголю. Як правило, крім психотерапії для лікування пацієнта застосовують ще й медикаментозне лікування. Методологія впливу на свідомість пацієнта має глибоку історію. Застосовувалися численні маніпуляції, наприклад, опаювали різними відварами з трав, чим формували негативну реакцію організму на спиртне. У середині XX століття в Західній Європі з’ясували, що працівники підприємства, яке займається вулканізацією гуми, відчували відторгнення навіть до звичних норм алкоголю, що послужило поштовхом для розвитку методик кодування від алкоголізму.

Як стало відомо пізніше, через вплив речовини тетраетилтіурамдисульфіду проявлявся такий ефект. Відштовхуючись від цього, фармакологами був створений на його основі дисульфірам. Ця речовина сьогодні є складовою абсолютної більшості медикаментів, які застосовуються для кодування від алкоголізму, незалежно від цінового сегмента. Застосування такого роду медикаментів стало основою для формування нової технології кодування від алкогольної залежності, що базується на відразі від алкоголю. Ця методика стала популярною серед країн СНД. В “УНС” можна скористатися послугами кодування від алкоголізму в Києві, а також інших населених пунктах. Лікарі застосовують медикаменти в комбінації з психотерапевтичною обробкою клієнта.

Методи кодування від алкоголізму

Використання медикаментів для кодування проводиться шляхом застосування медикаментів, що формують неприйняття спиртного, а також відторгнення.

Еспераль

Медикамент застосовується внутрішньовенно або як імплантат, через що гарантується постійна наявність тієї чи іншої дози ліків, через що блокується ділянка печінки, яка виконує функцію розпаду етанолу. Тож будь-яка спроба вжити спиртне призводить до швидкої інтоксикації, що своєю чергою спричиняє відторгнення на фізичному рівні, хоча й не ліквідує прив’язаність до об’єкта залежності.

Торпедо

Цей медикамент використовується аналогічним чином, також провокуючи несприйнятливість на фізичному рівні до спиртного, але також не зачіпає психічний аспект залежності. Цей препарат призначають при тривалому терміні лікування.

MST, SIT, NIT, дельфізон

Застосовується внутрішньовенно або ж комбінованими методом, а саме внутрішньовенне і внутрішньом’язове введення всередину. Має тривалий ефект, а також викликає зниження інтересу до об’єкта залежності. Характер впливу препарату аналогічний попереднім, але з більш яскравим ефектом. Як правило, застосовується з технологією провокації, тобто клієнт опиняється злегка під впливом об’єкта залежності при паралельному застосуванні медикаменту.

Актоплекс

У цьому медикаменті крім головної речовини, що використовують у подібних препаратах, а саме дисульфірам, присутні й інші елементи. Застосування може відбуватися під час сп’яніння, Однак, цей метод кодування не став загальноприйнятим.

Подвійний блок

Цей метод є комбінацією двох методик, а саме застосування ліків і терапевтичної обробки клієнта, завдяки чому можна сформувати відторгнення від алкоголю на фізичному рівні, а й ліквідувати саму прихильність до об’єкта залежності.

Вітамерц депо, аквіПодвійний лонг

Цей препарат підходить для кодування алкоголіків на термін від року. Крім цього, медикамент застосовується для клієнтів, хто вже піддавався кодуванню, а також охочих закріпити результат на довгі роки.

Тетлонг

Мабуть, один з найефективніших засобів на ринку. Ефект тримається в районі року.

Психотерапевтичні методи кодування від алкоголізму

Ці методики стали широко застосовуватися, тому що використовуються для коригування поведінки пацієнта, формуючи смаки, завдяки чому можна отримати надійні результати, які сприятливо впливають на поліпшення стану клієнта.

Методика Довженка

Кодування за методикою Довженка застосовується з метою сформувати психологічний блок на вживання алкоголю. Паралельно з цим не застосовуються медикаменти. Цей метод не шкодить здоров’ю, а також зміцнює нервову систему.

Умовно-рефлекторна психотерапія

Цей метод кодування від алкоголізму дає можливість формувати негативний асоціативний ряд, взаємопов’язаний з поглинанням алкоголю. Першопроходець серед методик, що закріплюють асоціації, навіть за фізичної слабкості клієнта.

Гіпносугестивна психотерапія

Застосовується методика гіпнозу. Таким чином, клієнта вводять у гіпноз, де йому дають установку на неприйняття алкоголю.

Реконструктивна психотерапія

Цей метод, також званий психотерапією орієнтованою на особистість або ж відновлювальною терапією. Він визнаний найбільш дієвим засобом зцілення від залежності без застосування медикаментів. Ця методика підштовхує пацієнта до зміни системи цінностей, завдяки чому він позбавляється подразників, що дає можливість прибрати тягу до об’єкта залежності на психічному рівні. Окремо можна підкреслити, що лікування медикаментами є засобом для продовження періоду утримання від алкоголю на максимальний тривалий термін у випадках хронічного алкоголізму.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top