+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Наркоблокатори – принцип їх дії

Наркоблокатори в комплексі з іншими методами лікування допоможуть позбутися залежності
Отримати консультацію

Стадії очищення організму

Наркозалежність – величезна проблема сучасного суспільства. Страждають від неї не тільки хворі, а й їхні сім’ї. Наркозалежні випадають із реального життя, забуваючи про цінності та коханих людей. Хворим здається, що їх ніхто не розуміє і не підтримує. Але якщо є бажання, немає нічого неможливого. Як вилікуватися від наркозалежності? Чи є шанс повернутися до здорового способу життя? Як підшитися від алкоголю? Процес цей непростий і трудомісткий. Необхідне величезне бажання хворого і підтримка рідних людей. Позбавлення від залежності опіатних наркотиків – двоетапний процес. Насамперед необхідно провести детоксикацію від “препаратів смерті”. Другою стадією буде підтримка нормального способу життя після важкого періоду ломки. Першочергово для підтримки такого способу життя необхідне застосування апарату налтрексон і всілякі методи психологічної допомоги. В окремих випадках ці методики поєднують. Основний акцент зробимо на терапію апаратом налтрексон.

Налтрексон має потужну блокуючу дію на опіатні рецептори. Його можна буквально назвати “підшивкою від наркотиків”. Такої здатності він набув завдяки своїй ідентичності з відповідними рецепторами. Його схожість набагато більша, на відміну від опіатної хімії. Під час прийому налтрексону опіати більше не приносять задоволення, переростаючи в непотрібну річ.

Випуск цього препарату здійснюється у вигляді капсульних оболонок і пігулок під відомими назвами “Ревія”, “Антаксон”, “Налтрексон” для внутрішнього вживання, зокрема, є внутрішньом’язова есенція “Вівітрол” і підшкірні капсули “Продетоксон”, “Налтрексон-пролонг” тощо. За наявності абстинентного синдрому прийом такої “підшивки від наркотиків” протипоказаний. Перш ніж призначити налтрексон, фахівці проводять пробне введення налоксону. Налоксон діє протягом 30-40 хвилин. Якщо препарат не допомагає, то застосовують налтрексон.

Популярні наркоблокатори:

 • Налтрексон у капсулах. Час дії капсули препарату залежить від дози. Доза в кількості однієї штуки допоможе протягом 24 годин, ефект збільшиться ще на 24 години при подвоєнні дози. Максимальна кількість капсул за один прийом – 3 штуки. Особливу увагу варто звернути на те, що вживання налтрексону починають при лікарі ще в клініці. Основним показником є налоксонова проба. Не можна призначати приймання препарату самостійно і без досліджень. Це може призвести до загостреної ломки.
 • Налтрексон для внутрішньої імплантації. Впровадження препарату має проводитися строго в медичному закладі лікарем-хірургом. Операція проходить під місцевим наркозом абсолютно невідчутно. Після імплантації пацієнт почувається добре, без зайвого дискомфорту. Але є один важливий момент: перед впровадженням налтрексону робиться проба. Тривалість дії коливається від 1 до 6 місяців залежно від виробника. Есенція внутрішньом’язового введення “Вівітрол” із вмістом налтрексону діє місяць.

Поява налтрексону відноситься до першої половини шістдесятих років двадцятого століття в Америці. Практично одночасно синтезований препарат використовували з метою терапії. Тільки часто хворі кидали прийом препарату на користь своєї залежності. Тому під час прийому таблетованої форми препарату необхідний контроль над пацієнтом. За статистикою, наркозалежні часто дозволяють собі “останній раз вколотися”.

Найефективнішим лікуванням вважається впровадження адоптованої форми препарату на кілька місяців. Дедалі частіше хворі обирають цей спосіб лікування. Класично налтрексон призначають тривалістю від 12 до 18 місяців. У цей момент хворий адаптується до нормального життя. У підсумку є два способи застосування препарату: прийняття капсульної оболонки під тотальним контролем близьких людей або впровадження ліків у лікарні хірургічним методом.

Найоптимальнішим рішенням буде прийняття лікування у вигляді імплантації препарату і подальше емоційне відновлення. Досвідчений медичний персонал у нашій клініці професійно підбере терапію, яка буде найкраще в кожному конкретному випадку. Наші лікарі детально проконсультують кожного хворого та його родину.

У препарату є такі протипоказання: гіперчутливість до компонентів препарату, печінкова дисфункція, гостре запалення печінки, схвальна проба з налоксоном.

За відсутності протипоказань лікарі клініки «УНС» проведуть консультацію та підбір препаратів. Ефективне і правильне лікування допоможе уникнути небажаних ефектів. Також проводяться і консультації алкозалежним хворим, які мріють закодуватись від алкоголю. Прийміть рішення, яке поверне Вам життя.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top