+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Переваги інтевенції над примусовим лікуванням

Інтервенція під контролем досвідчених лікарів набагато ефективніша за примусову терапію
Отримати консультацію

Інтервенція наркозалежних

Інтервенція наркозалежних дає змогу повернути людині здорові установки та спосіб життя без наркотиків. Переваги інтервенції – це м’який підхід, за якого залежний впевнений, що це він сам вирішив лікуватися, а не його до цього підштовхнули. Світогляд людини, яка протягом тривалого часу зловживала наркотичними речовинами, кардинально змінюється. Старі інтереси і колишнє коло спілкування стають байдужими, оскільки наркозалежного хвилює лише бажання отримати нову дозу наркотику. На жаль, люди, які страждають від наркоманії або алкоголізму, найчастіше не визнають проблему, вважаючи свій стан нормою. Це зумовлено тим, що людина просто не здатна тверезо оцінювати ситуацію, оскільки її свідомість затуманена потребою вживання заборонених речовин. Наркозалежний помітно змінюється, починає брехати близьким людям, запевняє їх, що ситуація перебуває у них під контролем.

Примусове лікування

Примусове лікування наркоманії, тобто без згоди людини, характеризується досить низькою і короткостроковою результативністю. Особливу роль у терапії відіграє реабілітація, завдяки якій особистість людини формується практично з нуля. Для того, щоб терапевтичний курс був ефективним, потрібно, щоб людина із залежністю усвідомлювала тяжкість цього захворювання. У цьому здатна допомогти інтервенція наркозалежних.

Процедура «Інтервенція наркозалежних»

Наркологічна клініка «УНС» пропонує клієнтам послугу “Інтервенція наркозалежних”, суть якої полягає вже в назві. Якщо близька Вам людина не усвідомлює, що серйозно хвора, досвідчені лікарі допоможуть їй це усвідомити. Завдяки процедурі люди, які страждають від наркоманії, починають усвідомлювати, що перебувають у важкому стані. Згубна залежність здатна зруйнувати життя людини, чого, на жаль, хворий може і не помітити.

Інтервенція наркозалежних узгоджується з родичами хворого, визначається час і місце проведення цієї процедури. Зазвичай до клієнта приїжджає нарколог разом із людиною, яка вже змогла впоратися з хворобою, завдяки унікальній методиці клініки «УНС». Інтервенція наркозалежних переважно полягає в бесіді, під час якої використовуються різні психологічні прийоми. Лікар-нарколог постарається м’яко схилити хворого до того, щоб він сам вирішив пройти курс лікування наркоманії. Інтервенція наркозалежних може дати результат уже після однієї зустрічі, але іноді потрібно кілька сеансів.

Етапи проведення процедури

Інтервенція наркозалежних проходить у кілька етапів, які варто розглянути детальніше:

 1. Підготовча стадія. На цьому етапі родичі зв’язуються з наркологом, розповідаючи наявну інформацію про хворого. Чим більше буде даних, тим ефективніше пройде процедура. Важливою є інформація про спосіб життя, наявні захоплення, тривалість зловживання, препарати, що вживаються, і багато іншого. Далі лікар консультує родичів наркозалежної людини, обговорюючи з ними, як буде проходити інтервенція. Обов’язково з рідними буде обговорюватися час зустрічі. Важливо, щоб інтервенція наркозалежних проходила за участю близьких людей.
 2. Відвідування лікарями людини, яка страждає від наркоманії. У призначений час бригада наркологів прибуде додому до хворого. Близьким варто підготуватися до того, що розмова може затягнутися. У деяких випадках вона триває до 8 годин. Кожен випадок індивідуальний. Починають із розмови з рідними без наркозалежного. Це необхідно через те, що спочатку хворий негативно реагує на лікаря. В обговоренні з родичами зачіпаються проблеми наркозалежності. Наркозалежна людина в цьому разі виступає в ролі мимовільного слухача. Поступово вона, як правило, починає цікавитися тим, що відбувається. Переваги інтервенції полягають у тому, що лікар використовує різні психологічні прийоми, за допомогою яких людину підштовхують до самостійного рішення про лікування. Щойно буде отримано згоду, наркозалежний попрямує до клініки, де лікування починають із детоксикації.

Переваги інтервенції

У клініці “Українська наркологічна спілка” працюють виключно професіонали, які грамотно складуть план проведення інтервенції. Отримання відомостей здійснюється як у самій клініці, так і телефоном. Ця послуга абсолютно безкоштовна.

Інтервенція наркозалежних, яку проводять спеціалізовані лікарі, що є також психологами, характеризується високою ефективністю. Приблизно 90% людей, які пройшли через цю процедуру, погодилися пройти терапевтичний курс по боротьбі з наркоманією.

Необхідно звертатися по спеціалізовану допомогу якомога раніше, оскільки наркоманія досить швидко руйнує життя людини. Кожен зайвий день призводить до погіршення стану наркозалежного. Не варто кидати своїх близьких, якщо вони зіткнулися з таким важким захворюванням. Переваги інтервенції в тому, що вона здатна розкрити людям очі на ситуацію, що склалася. Ця процедура виступає в якості мотивації боротися з хворобою.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top