+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Як впоратися з абстинентним синдромом (ломкою)?

Програма "Детокс" дає змогу досить швидко зняти прояви абстинентного синдрому за допомогою спеціальних детоксикаційних програм і нормалізувати загальний стан.
Отримати консультацію

Що таке абстинентний синдром?

Абстинентний синдром, у просторіччі званий похмільний синдром або ломка – це стан, що настає після вживання наркотиків або великої кількості алкоголю. Унаслідок тривалого вживання, хімічні наркотичні сполуки стають невід’ємною частиною обмінних процесів в організмі. Коли людина припиняє вживати сильнодіючі речовини – наркотики або алкоголь – в організмі відбувається серйозний збій, який може призвести до фізичних і психологічних розладів.

Програма “Детокс” спеціально розроблена фахівцями для проведення детоксикації організму і зняття неприємних симптомів після алкогольного або наркотичного отруєння. Під час реалізації програми використовуються як медикаментозні способи, так і способи без застосування медичних препаратів.

Як проявляється абстинентний синдром

Залежно від ступеня тяжкості, причин виникнення та особливостей організму, абстинентний синдром може проявлятися по-різному. Ось деякі форми прояву:

 • Змінений психічний стан. Виражається в різких перепадах настрою, появі підвищеної тривожності, людина перебуває або в пригніченому, або навпаки, у збудженому стані.
 • Порушення фізичного плану. Можуть проявлятися у вигляді нудоти або блювоти, болю в ділянці живота, розладі кишечника. Часто при цьому порушується серцевий ритм, частішає серцебиття.
 • Зміни загального стану – розширені зіниці, тремор кінцівок, порушення координації рухів.

Програма “Детокс” дає змогу досить швидко зняти прояви ломки за допомогою спеціальних детоксикаційних програм і нормалізувати загальний стан. Алкогольна або опіоїдна детоксикація передбачає активне виведення з організму психотропних речовин і продуктів їхнього розпаду. Як правило, така терапія здійснюється в умовах стаціонару і під постійним лікарським контролем.

Медикаментозна програма

Алкогольну та опіоїдну детоксикацію проводять за допомогою внутрішньовенних вливань. Лікар, з огляду на загальний стан здоров’я і ступінь тяжкості абстинентного синдрому, призначає спеціальні препарати. Насамперед це антидепресанти, седативні засоби та блокатори рецепторів.

У разі медикаментозної інтоксикації найчастіше застосовують такі препарати, як:

 • Антигіпоксанти. Препарати цієї групи стимулюють постачання організму киснем і підвищують опірність до кисневого голодування.
 • Препарати, що поліпшують мозковий кровообіг. Сприяють повноцінному постачанню мозку киснем і знімають спазм судин.
 • ААнтиоксиданти. Зводять до мінімуму токсичний вплив на організм пацієнта і сприяють виведенню шкідливих речовин.
 • Гепатопротекторні препарати. Основна дія – захист клітин печінки від токсичних впливів і відновлення її нормальної роботи.

Комплексний підхід до медикаментозної детоксикації дає змогу швидко і з мінімальними побічними ефектами нормалізувати як фізичний, так і психологічний стан пацієнта.

Немедикаментозна програма

Основні способи нормалізації стану пацієнта шляхом алкогольної або опіоїдної детоксикації – це гемосорбція, гемодіаліз і плазмаферез.

Під час гемосорбції відбувається очищення крові від токсичних речовин за допомогою сорбенту. Донедавна як сорбент використовували активоване вугілля. Однак воно поглинає не всі види токсинів. Зараз гемосорбція здійснюється на спеціальному апараті із застосуванням іонообмінних смол. Очищена кров повертається в організм пацієнта. Гемодіаліз – процес очищення крові за допомогою апарату “штучна нирка”. Під час процедури з крові видаляються токсичні сполуки, нормалізується електролітний баланс і знижується артеріальний тиск. Особливо часто такий метод застосовують для пацієнтів із гострою нирковою недостатністю. Під час плазмоферезу з крові пацієнта виділяють плазму, в якій містяться токсичні сполуки, отрути та інші шкідливі елементи. Потім, плазма очищається за допомогою спеціальної техніки і знову повертається в організм. Такий спосіб є найбільш ефективним під час детоксикації важких форм абстинентного синдрому.

Застосовувані медикаментозні та немедикаментозні методи дають змогу ефективно і швидко вивести токсичні сполуки з організму пацієнта і зняти всі прояви абстинентного синдрому.

За допомогою програми “Детокс” вдається поліпшити фізичний і психологічний стан пацієнта до його повної нормалізації.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top