Що таке абстинентний синдром?
Абстинентний синдром, у просторіччі званий похмільний синдром або ломка – це стан, що настає після вживання наркотиків або великої кількості алкоголю. Унаслідок тривалого вживання, хімічні наркотичні сполуки стають невід’ємною частиною обмінних процесів в організмі. Коли людина припиняє вживати сильнодіючі речовини – наркотики або алкоголь – в організмі відбувається серйозний збій, який може призвести до фізичних і психологічних розладів.
Програма “Детокс” спеціально розроблена фахівцями для проведення детоксикації організму і зняття неприємних симптомів після алкогольного або наркотичного отруєння. Під час реалізації програми використовуються як медикаментозні способи, так і способи без застосування медичних препаратів.
Як проявляється абстинентний синдром
Залежно від ступеня тяжкості, причин виникнення та особливостей організму, абстинентний синдром може проявлятися по-різному. Ось деякі форми прояву:
- Змінений психічний стан. Виражається в різких перепадах настрою, появі підвищеної тривожності, людина перебуває або в пригніченому, або навпаки, у збудженому стані.
- Порушення фізичного плану. Можуть проявлятися у вигляді нудоти або блювоти, болю в ділянці живота, розладі кишечника. Часто при цьому порушується серцевий ритм, частішає серцебиття.
- Зміни загального стану – розширені зіниці, тремор кінцівок, порушення координації рухів.
Програма “Детокс” дає змогу досить швидко зняти прояви ломки за допомогою спеціальних детоксикаційних програм і нормалізувати загальний стан. Алкогольна або опіоїдна детоксикація передбачає активне виведення з організму психотропних речовин і продуктів їхнього розпаду. Як правило, така терапія здійснюється в умовах стаціонару і під постійним лікарським контролем.
Медикаментозна програма
Алкогольну та опіоїдну детоксикацію проводять за допомогою внутрішньовенних вливань. Лікар, з огляду на загальний стан здоров’я і ступінь тяжкості абстинентного синдрому, призначає спеціальні препарати. Насамперед це антидепресанти, седативні засоби та блокатори рецепторів.
У разі медикаментозної інтоксикації найчастіше застосовують такі препарати, як:
- Антигіпоксанти. Препарати цієї групи стимулюють постачання організму киснем і підвищують опірність до кисневого голодування.
- Препарати, що поліпшують мозковий кровообіг. Сприяють повноцінному постачанню мозку киснем і знімають спазм судин.
- ААнтиоксиданти. Зводять до мінімуму токсичний вплив на організм пацієнта і сприяють виведенню шкідливих речовин.
- Гепатопротекторні препарати. Основна дія – захист клітин печінки від токсичних впливів і відновлення її нормальної роботи.
Комплексний підхід до медикаментозної детоксикації дає змогу швидко і з мінімальними побічними ефектами нормалізувати як фізичний, так і психологічний стан пацієнта.
Немедикаментозна програма
Основні способи нормалізації стану пацієнта шляхом алкогольної або опіоїдної детоксикації – це гемосорбція, гемодіаліз і плазмаферез.
Під час гемосорбції відбувається очищення крові від токсичних речовин за допомогою сорбенту. Донедавна як сорбент використовували активоване вугілля. Однак воно поглинає не всі види токсинів. Зараз гемосорбція здійснюється на спеціальному апараті із застосуванням іонообмінних смол. Очищена кров повертається в організм пацієнта. Гемодіаліз – процес очищення крові за допомогою апарату “штучна нирка”. Під час процедури з крові видаляються токсичні сполуки, нормалізується електролітний баланс і знижується артеріальний тиск. Особливо часто такий метод застосовують для пацієнтів із гострою нирковою недостатністю. Під час плазмоферезу з крові пацієнта виділяють плазму, в якій містяться токсичні сполуки, отрути та інші шкідливі елементи. Потім, плазма очищається за допомогою спеціальної техніки і знову повертається в організм. Такий спосіб є найбільш ефективним під час детоксикації важких форм абстинентного синдрому.
Застосовувані медикаментозні та немедикаментозні методи дають змогу ефективно і швидко вивести токсичні сполуки з організму пацієнта і зняти всі прояви абстинентного синдрому.
За допомогою програми “Детокс” вдається поліпшити фізичний і психологічний стан пацієнта до його повної нормалізації.
- Стаціонар закритого типу
- Медичне спостереження 24/7
- 5 разове харчування
- Щоденна психотерапія
- Групи для родичів
- Палата на 2-3 особи
- Медичне спостереження 24/7
- Індивідуальна психотерапія
- Групові терапії
- Супровід родичів
- 1-2х місна палата на вибір
- Особистий психолог 24/7
- Індивідуальне меню
- Особиста покоївка
- Все включено
-
Консультація нарколога онлайн
-
Лікування алкоголізму в Києві
-
Виведення із запою вдома в Києві
-
Лікування наркоманії в Києві
-
Виклик нарколога додому в Києві
-
Кодування від алкоголізму в Києві