+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Програма 12 кроків

12 кроків - це письмовий посібник, створений залежними, які успішно одужують, для тих, кого все ще мучить ця страшна хвороба.
Отримати консультацію

Як працює програма «12 кроків»

Лікування наркозалежності та алкоголізму за допомогою засобів медикаментозної та психологічної терапії малоефективне без початкової мотивації пацієнта. Тим, хто перебуває на початку шляху до тверезого життя, просто необхідно враховувати це. Адже інакше успішний результат одужання не буде можливий. Найкраще мотивувати залежного до лікування зможуть ті, хто вже пройшов цей шлях і домігся на ньому деяких успіхів. Завдяки досвіду інших наркоманів і алкоголіків, яким вдалося відмовитися від згубних пристрастей і почати самостійний, дорослий шлях у соціальному та особистому житті, пацієнти нашого реабілітаційного центру можуть повірити в себе і свої сили. Одужання починається з визнання пацієнтом своєї хвороби. Це визнання є першим кроком у програмі реабілітації, що дає змогу нарко- та алко- залежним по всьому світу знаходити новий життєвий шлях, вільний від психоактивних речовин.

12 кроків – це письмовий посібник, створений залежними, які успішно одужують, для тих, кого все ще мучить ця страшна хвороба.

Сама назва програми – «Дванадцять кроків» – говорить про те, що це послідовний метод. Суть його полягає в тому, що, працюючи над собою і своїми переконаннями в письмовій формі, пацієнту стає очевидним реальний стан речей, а також рішення, завдяки яким він може вплинути на ситуацію, а також змінити її на краще.

У центрі реабілітації на позиції консультантів працюють ті, хто вже пройшов цим шляхом і залишається чистим протягом п’яти років і більше. Під керівництвом досвідчених наркологів і психотерапевтів залежні допомагають один одному, ділячись досвідом і надією у форматі груп взаємодопомоги. Такий підхід до лікування наркоманії та алкоголізму дає змогу досягти максимально успішних результатів.

Тому на сьогоднішній день 12-ти крокова програма одужання є одним з найпопулярніших і найнадійніших інструментів лікування залежності, що допомагає людям по всьому світу як у процесі, так і після реабілітації.

Свідомість алко- чи наркозалежного – це окремий всесвіт. Зрозуміти який під силу лише тим, хто вже пройшов шлях від самого дна людського існування в наркотичному або алкогольному рабстві до хоч скільки-небудь соціально значущих вчинків. На цьому переконанні заснована програма.

Робота за 12-тикроковою програмою одужання ділиться на кілька частин, кожна з яких є незамінним елементом успішного одужання.

 • Робота за посібником

  12 кроків – це письмовий посібник, що містить у собі низку послідовних запитань, відповіді на які дають змогу вибудувати реальну картину стосунків пацієнта з алкоголем чи наркотиками, а також – з наслідками їхнього вживання. Крім терапевтичних завдань, посібник і програма пропонує низку конкретних інструментів, користуючись якими залежному легше уникнути повторного зриву і відкату до деструктивного минулого.

 • Робота з куратором

  Програма побудована на системі наставництва. Наставник, з яким пацієнт спілкується під час реабілітації та роботи за кроками, необхідний для того, щоб вчасно надати підтримку, дати пораду, поділитися досвідом у тій чи іншій ситуації. І, згідно з самою програмою, наставником може бути тільки залежний, який має особистий досвід роботи по 12-ти кроках і тривалий час залишається чистим.

 • Робота в групах підтримки

  Те, як проходять групи підтримки залежних, багато хто бачив у кіно. На ділі це не так поверхнево. Робота в групах полягає в тому, що на порядок денний обирають тему (згідно зі спеціальною програмною літературою – щоденником, або ж за заявкою одного з учасників), і за цією темою учасники висловлюються, ділячись своїм реальним особистим досвідом. Як правило, історії, які звучать на групах, дуже схожі. Як і способи їх подолання. Тож висловлюючись залежні допомагають одне одному впоратися з певними життєвими ситуаціями та дають опору. Адже коли проблема стосується не тільки тебе, ти вже не один на полі бою.

 • Регулярне відвідування зборів

  Зібрання залежних, які одужують за 12-ти кроками, проводяться по всьому світу, у великих і маленьких містах, на всіх мовах. Регулярне відвідування цих зборів є запорукою стійкого одужання. До слова, відвідування цих зборів – безкоштовне.

Для лікування залежностей не винайдено єдино вірної системи. Інакше б ця проблема давно перестала б турбувати людство. Однак, з усіх наявних нині, є метод, який успішно довів свою ефективність у лікуванні сотень тисяч залежних від алкоголю наркозалежних у багатьох світових країнах. Це програма реабілітації та одужання від залежності з ємною і простою назвою «12 кроків». Укупі з методами сучасної наркології та психотерапії, ця програма призводить до найуспішніших результатів, а всесвітнє поширення груп терапевтичної взаємодопомоги, які працюють безоплатно за «12 кроками», дає змогу залежним і після реабілітації залишатися чистими та жити без спиртного і наркотиків.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top