+38 050 700 50 18
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії в Києві

Комплексне лікування наркоманії за найкращими світовими методиками. Ефективність лікування 97%.

Отримати консультацію

Зміст

Вартість лікування наркоманії в Киевi

Економвід 4 100 грн
Стандартвід 4 600 грн
Комплексвід 5 100 грн

Ефективна методика лікування наркоманії у закритому стаціонарі від 790 гривень за добу. Унікальна програма роботи із залежними та залежною поведінкою «УНС».

Сучасне професійне лікування наркоманії у клініці

На сьогоднішній день багато людей стикаються з такими недугами, як наркоманія та алкоголізм. Через подібні труднощі досі проходять багато родин. Ця біда ніяк не пов’язана із соціальним становищем хворого та його матеріальними складовими. Кожен може зіткнутися з труднощами, які не здатні подолати самостійно. Людина намагається знайти приводи та виправдання власної слабкості та нездатності знайти вихід із становища. Тому важливо, щоб був хтось, хто зміг би допомогти йому та направити до щасливого та здорового життя.

Особливості перебігу захворювання

Людина, що потрапила під вплив наркотиків, втрачає не тільки душевну рівновагу, але й завдає серйозної шкоди власному організму. Насамперед, під згубний вплив негативних речовин потрапляють печінку та нирки, далі виходить із ладу серцево-судинна система та органи травлення. Впоратися із ситуацією самостійно часто непросто. Адже людина перебуває у стані спустошеності та розладу свідомості. Допомогти можуть лише досвідчені лікарі та психологи. Саме тому лікування наркоманії в стаціонарі є одним із найефективніших способів вирішення проблеми.

Формування здорового мислення

Незважаючи на високу ефективність лікування наркоманії у стаціонарі, будь-якому наркозалежному важливо усвідомити його необхідність та добровільно прийняти допомогу. Саме це аспект є невід’ємною частиною ефективного лікування. Резиденти наркологічної клініки «УНС» ставлять перед собою цілі, які сприяють якнайшвидшому одужанню, і крок за кроком досягають результатів. Фахівці ж ставлять собі завдання формування негативного ставлення до наркотиків. Надалі залежний не вдасться до думки вирішити свої проблеми за допомогою нарковмісних препаратів або інших психоактивних речовин.

Необхідні умови відновлення

Перебування в клініці «УНС» передбачає комплексне лікування та безперервне спостереження, яке може бути реалізовано лише за умов стаціонару. Лікувальна терапія полягає не тільки у відмові від наркотичних речовин, а й у тривалості періоду реабілітації. Клієнти клініки, що перебувають на стаціонарному лікуванні, абстрагуються від проблем, що оточують їх у домашніх умовах. Це головним чином сприяє одужанню. У них є можливість будь-якої миті звернутися до психолога, який допоможе впоратися з труднощами, що виникли в ході лікування.

Поетапне відновлення

Завдяки добре спланованому порядку дня, клієнти клініки звикають до самодисципліни і вчаться контролювати свої емоції та потреби. Лікування наркоманії в стаціонарі відрізняється відособленістю від негативного зовнішнього середовища, і припиненням усіляких контактів з особами, які провокують погіршення становища та повернення до хворого способу життя. Лікарі клініки – це професіонали, які добре знають свою справу і готові надати своєчасну психологічну підтримку. Завдяки багаторічному стажу та професіоналізму, психологи допоможуть упоратися з труднощами процесу відновлення. Також особливий позитивний ефект на відновлення надає грамотний процес проведення лікувальних заходів.

Не варто відкладати лікування!

Ось уже понад 10 років наркологічна клініка «Українська наркологічна спілка» допомагає своїм клієнтам успішно долати проблеми. Поетапне лікування відбувається у супроводі сучасних методів та препаратів. А сприятливі умови сприяють здоровому формуванню особистості та значному покращенню психоемоційного стану.

Завдяки залученості клієнтів до перебігу лікування, процес відновлення перетворюється для них на звичний спосіб життя, який вони прагнуть підтримувати і після закінчення терапії. Таким чином, результат відновлення стає максимально ефективним.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 55 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 70 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну