+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Солі для ванн. Наркотики нового покоління

Солі для ванн - це наркотик штучного походження, до складу якого входить одна або кілька хімречовин похідних катинону.
Отримати консультацію

Солі для ванн, що це за наркотик?

Сіль – це не харчовий продукт, який використовується в готуванні, а вид наркотику, який стає дедалі популярнішим серед молоді. Це синтетична речовина, яка має вигляд білого порошку і має кілька похідних. Речовини, що входять до складу наркотику, дуже швидко розвивають залежність, призводять до порушень мозкової діяльності та викликають небезпечні психіатричні симптоми. При постійному вживанні наркотику знижується ефективність імунної системи, і людина піддається різним захворюванням.

Катинон є аналогом амфетаміну, у природі він зустрічається у рослині ката. За своєю формулою він схожий на інші амфетаміни, такі як метамфетамін та в МДМА. В основному в складі “солей для ванн” зараз штучний катинон представлений у вигляді 3,4-МДВП (MDPV), мефедрону, і метилону, але є багато інших схожих по структурі та дії речовини.

Солі для ванн це зазвичай білі або коричневі кристали, які продавалися в маленьких пластикових пакетах з написом “Не для споживання людиною”, іноді з такими написами як “рослинна їжа”, “очисник ювелірних виробів” або “очисник екрана телефону”.

Ці описи не мають нічого спільного з дійсністю і є лише способом для осіб, які приймають та продають наркотики, уникнути виявлення та покарання. Найчастіше ці речовини продаються в інтернеті, їх навіть можна замовити просто телефоном, написаному на паркані, а після оплати забрати у вказаному місці. Продукти, що містять катинон і його аналоги, не слід плутати зі звичайною сіллю для ванн з мінеральної суміші і сульфату магнію і яку додають у воду перед прийомом ванни, щоб полегшити стрес і розслабити м’язи.

Вживання “солі для ванн” часто викликає важку інтоксикацію (людина здається дуже п’яною або просто втрачає свідомість), завдає сильної шкоди мозку та всьому організму в цілому. Психіатричними клініками по всьому світу зафіксовано безліч випадків, коли пацієнти повністю втрачали зв’язок з реальністю, розвивалася схильність до насильства, а також діагностувалася велика кількість інших психічних розладів, викликаних вживанням речовин на основі катинону, після якого вимагалося примусове лікування в обов’язковому порядку.

Також відомі близько 1000 випадків, коли солі для ванн були безпосередньою причиною смерті. За 10 років досвіду роботи з людьми, які вживають “солі для ванн”, ми розробили ефективний механізм відновлення психологічного, фізичного здоров’я та повернення у звичайне соціальне середовище. Наші фахівці індивідуально підберуть відповідну програму реабілітації в залежності від тяжкості кожного окремого випадку.

Як лікується сольова залежність?

У лікуванні цієї недуги найголовніше почати вживати заходів якомога швидше. Родичі та близькі повинні докласти всіх зусиль, щоб залежний визнав проблему і сам захотів одужати, пройшовши лікування в стаціонарі.

Сіль належить до найнебезпечніших наркотичних засобів, її руйнівна дія на мозок і психіку проявляється дуже швидко. Героїнові наркомани можуть вживати наркотик роками, в той час як Сіль знищує особистість у перші кілька місяців. Велика небезпека речовини проявляється в психічному впливі, виникненні галюцинацій, дезорієнтації та неадекватній поведінці. Відомі випадки, коли людина просто випадала з вікна. З лікуванням у жодному разі не варто зволікати, інакше захворювання може обернутися плачевно. Однією з причин, через яку наркотик став популярним, це те, що його дуже складно виявити в організмі. Крім цього, він коштує не дуже дорого, що допомагає наркозалежним легко його діставати. Більшість із тих, хто вживає Сіль, впевнені в тому, що наркотик безпечний. Він надає стимулюючий ефект, а як бонус викликає галюцинації. Зрозуміло, що залежні цілком впевнені в тому, що вони можуть легко відмовитися від речовини в будь-який момент і не бачать небезпеки для себе.

Дуже часто наркоманія проявляється у вигляді “марафонів”. Через те, що вже після перших прийомів проявляється безсоння, людина не відпочиває по кілька днів. Зрештою вона просто падає без сил і спить по 2-3 дні, прокидаючись тільки для того, щоб поїсти.

Наслідки вживання

Головним наслідком вживання солі є зниження інтелектуальних здібностей. При цьому людині складно зосередитися, вона не може логічно мислити і викладати свої думки. Відомі навіть випадки, коли залежний втрачав здатність до читання.

Постійне вживання наркотику призводить до стану, який характерний для пацієнтів психіатричних клінік:

 • Необґрунтована та неадекватна поведінка
 • Пошук не існуючих речей.
 • Незрозумілі уривки фраз
 • Схильність до суїциду

Такі прояви пов’язані з постійним перебуванням у галюциногенному стані, коли людина бачить і відчуває не те, що є в реальності. Лікування сольової залежності має проводитися в спеціальних наркологічних стаціонарах. Дуже важливо, щоб залежний чітко усвідомлював свою хворобу і сам хотів зробити все можливе, щоб одужати. Українська наркологічна спілка – зателефонуйте і ми обов’язково допоможемо!

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top