+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Закритий реабілітаційний центр

Закритий реабілітаційний центр допомагає відновити соціальні навички та допомагає пацієнту навчитися справлятися з життєвими труднощами без наркотиків.
Отримати консультацію

Лікування наркоманії в закритому реабілітаційному центрі

Сучасні клініки для лікування наркотичної залежності повинні не просто давати надію на одужання, а й повністю вирішувати цю проблему. З цим завданням покликаний впоратися закритий реабілітаційний центр «УНС», в якому застосовуються надійні методи лікування залежності. По суті подібні центри це єдиний шанс для людини повернутися до нормального життя, для багатьох це також можливість врятувати близьку людину, яка опинилася у важкій ситуації. Центри закритого типу – це заклади, в яких пацієнт присвячує весь час тому, щоб позбутися згубної залежності, отримуючи водночас можливість бачитися з сім’єю і друзями. Такий підхід значно підвищує шанси на успіх у боротьбі з хворобою.

Закритий реабілітаційний центр дає гарантії повного одужання

Дуже багато клінік, що надають послугу лікування наркоманії застосовують малоефективні методи, оскільки борються лише з фізичною залежністю, в той час, як психологічний потяг залишається і може неабияк нашкодити людині в майбутньому, вже після проходження лікування. У зв’язку з цим з’являється безліч міфів про те, що наркотичну залежність неможливо побороти й людина приречена. Для того, щоб розв’язати проблеми психологічного тиску, і створюються закриті центри реабілітації наркозалежних, де проводиться повне виведення наркотику з організму і формування позитивного емоційного фону. Зрозуміло, що фізична залежність повинна придушуватися, що робиться за допомогою лікарських засобів, які знімають симптоми ломки, однак психологія не менш важлива в цьому питанні. Саме тому крім дій лікарів, дуже важлива підтримка близьких людей.

«УНС» маючи за плечима великий досвід роботи, надає послуги лікування в закритому реабілітаційному центрі, що дає змогу працювати з пацієнтом максимально ефективно. Відомі випадки, коли наркомани, проходячи лікування в диспансерах, знаходили способи отримання дози. Наркотики їм могли приносити друзі або ж пацієнти самі втікали із закладу. У закритому типі таке провернути неможливо, сюди не можуть потрапити наркотичні речовини або люди, які б негативно впливали на емоційний або психологічний стан людини. Весь комплекс заходів спрямований на те, щоб після виписки з центру людина могла б упевнено стояти на ногах і повернутися до звичайного життя без шкідливих речовин. Для цього формується атмосфера, яка змушує мислити категоріями здорової людини, яка повністю бере відповідальність за своє життя.

Повернення до нормального життя в суспільстві

Крім боротьби з психологічною залежністю, для людини також важливо вдало адаптуватися до життя в здоровому суспільстві. Дуже часто за час залежності люди втрачають друзів і повністю змінюють компанію. З’являється нове оточення, яке не вважає наркотики чимось поганим. Разом із цим у наркомана починають втрачатися соціальні навички і звичне до цього життя стає чужим, а сенс життя закінчується на отриманні чергової дози.

«Українська наркологічна спілка» має низку методик, які успішно реалізуються в закритому центрі реабілітації наркозалежних. Вони допомагають повернутися до звичного ритму і почати спілкуватися з людьми, чиї цілі формуються не залежністю від згубної речовини, а загальноприйнятими цінностями. Такий підхід дає змогу буквально заново сформувати особистість людини, яка в майбутньому зможе повернутися в суспільство і стати гідним його членом.

Створюючи загальну атмосферу, в якій навіть не згадуються наркотики. Закритий реабілітаційний центр допомагає відновити соціальні навички та допомагає пацієнту навчитися самостійно справлятися з життєвими труднощами, в яких раніше єдиним виходом була доза.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну