+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Залежність від трамадолу

Трамадол характеризується сильною дією, тому позбавитися тяги до нього досить складно.
Отримати консультацію

Особливості Трамадолу

Трамадол – сильний знеболюючий засіб, який продається в місцевих аптеках, але тільки за рецептом. Має зазвичай форму капсул. У продажу також є розчини в ампулах, що вводяться людині через ін’єкцію.

Залежність від Трамадолу поширене явище. До клініки «УНС» часто надходять люди, які тривалий час вживали цей препарат. Статистичні дані демонструють, що сьогодні Трамадол вживає велику кількість школярів.

Важливо розуміти, що цей препарат при проникненні в організм людини впливає на його нервову систему. Медикамент здатний усувати біль, через що його використовують у медицині.

Якщо Трамадол приймається за рекомендацією досвідченого лікаря, можливість розвитку залежності вкрай низька. При перевищенні призначеної дози виникає ломка, що спонукає людину знову приймати медикамент. Люди починають відчувати сп’яніння від препарату, що супроводжується багатьма негативними побічними ефектами. Залежність від Трамадолу протікає нерозривно з запамороченнями, загальмованістю свідомості та галюцинаціями.

Оскільки Трамадол є наркотичним засобом, який відрізняється потужним знеболюючим ефектом. Він починає діяти практично відразу після прийому, тому усунути біль вдається максимально швидко. Всього через кілька хвилин вдається усунути наявні болючі відчуття. Дія зберігається від 12-ї до 36-ї години. Необхідно зазначити, що при тривалому вживанні розвивається залежність від Трамадолу, що позначається на скороченні його дії.

Люди, які вживають Трамадол, віддають перевагу розчину в ампулах, а не капсул. Вони часто використовують препарат для того, щоб виготовляти інші наркотичні засоби. Вживання цього препарату призводить до розвитку емпатії. Сприйнятливість людини залежно значно зростає, може виникнути бажання допомагати оточуючим. Трамадол викликає у людини співчуття навіть для її ворогів. Як ефект даного засобу слід відзначити підвищення бадьорості та розкутості наркозалежного.

За кілька днів сп’яніння від Трамадолу минає. Виникає страх самотності, людина перетворюється на параноїка. Якщо Трамадол приймався більше тижня, то з’являються галюцинації. Наркозалежний може бачити і чути неіснуючі істоти, з якими іноді розмовляють.

Вживання даного анальгетика, що характеризується сильною дією, важливо дотримуватись призначеного дозування. В іншій ситуації з’явиться ламка, впоратися з якою не можна буде без професійної допомоги наркологів.

Як розвивається наркозалежність?

Трамадол — психоактивний медикамент, тому здатний викликати звикання при тривалому вживанні. Залежність від аналізованого препарату може мати різну виразність. Це від індивідуальних особливостей людини. Зловживання цим препаратом призводить до безсоння або, навпаки, сонливості, до млявості або надмірної агресивності. Коло спілкування наркозалежного стрімко звужується, тому що відпадає бажання проводити час із близькими. Людина не ходить на роботу, прогулює навчання та гостро реагує на рекомендації пройти лікування. Залежність від Трамадолу супроводжується частою зміною настрою, люди ухиляються від питань і часто брешуть.

Недбалий зовнішній вигляд може вказувати на наркотичну залежність. У людини з’являються нові знайомі, вони дивляться психоделічні фільми та слухають дивну музику. Часто займають гроші у рідних, виносять із дому кошти та різні цінні речі для того, щоб отримати нову дозу.

Залежність від Трамадолу передбачає:

Якщо залежність від Трамадолу триває понад 3 місяці, препарат сильно порушує стан здоров’я, зачіпаючи фізіологію та психіку. Людина перебуває в депресивному стані, страждає від частих головних болів і може навіть непритомніти. Помітно погіршується пам’ять і з’являється розсіяність.

Залежність від Трамадолу передбачає:

 • Наявність висипки.
 • Замутнений погляд.
 • Нестійку ходу.
 • Почервоніння чи збліднення шкіри.
 • Надмірну жестикуляцію.

Найчастіше вживання Трамадолу призводить до проблем із ШКТ. Наркозалежний може сильно схуднути або, навпаки, погладшати. Часто діагностується відсутність апетиту.

Якщо залежність від Трамадолу триває понад 3 місяці, препарат сильно порушує стан здоров’я, зачіпаючи фізіологію та психіку. Людина перебуває в депресивному стані, страждає від частих головних болів і може навіть непритомніти. Помітно погіршується пам’ять і з’являється розсіяність.

Лікування наркозалежності


Залежність від Трамадола в наркології «УНС» проводиться в умовах стаціонару за унікальною методикою.

Терапія передбачає проходження наступних етапів:

 • Детоксикація організму.
 • Загальнозміцнююче лікування.
 • Психологічна робота.
 • Профілактичні дії.

Тривале лікування відрізняється залежно від різних критеріїв. Відіграє роль вік людини, її стан здоров’я, тривалість вживання препарату, бажання боротися із захворюванням тощо.

Трамадол характеризується сильною дією, тому позбутися тяги до нього досить складно. Без допомоги професійних наркологів у разі не обійтися. Лікування обов’язково має відбуватися у стаціонарі під наглядом професійних лікарів. Звернувшись до клініки «УНС», Ви можете розраховувати на комплексний підхід лікування наркозалежності.

З якими наслідками можна зіткнутися під час зловживання Трамадолом

Якщо різко припинити вживати препарат, у людини виникає ламання, яке супроводжується масою хворобливих відчуттів. Наркозалежний не здатний сам впоратися з цим станом, тому замість того, щоб звернутися за наркологічною допомогою, знову приймає Трамадол. Тривале вживання медикаменту негативно позначається на здоров’ї, впливаючи на крихкість кісток, волосся, зуби та багато іншого. Якщо залежність триває більше року, починають розвиватися захворювання печінки, розумова відсталість, гепатит та багато інших тяжких проблем із життєво важливими системами організму.

При прийомі великої дози препарату з’являються висипання та блювання. У багатьох наркозалежних були виявлені проблеми з дихальною системою. Спостерігаються порушення роботи органів зору та смакових рецепторів.

Трамадол – небезпечний медикамент, який варто приймати лише у крайніх випадках. Прийом цього лікарського засобу супроводжується високим ризиком наркотичної залежності. Впоратися з потягом до цього препарату самостійно не вийде, а продовження зловживання призводить до непоправних наслідків. У клініці «УНС» допоможуть подолати залежність від Трамадолу та впоратися із болісною ламкою. Комплексне лікування під наглядом професіоналів — шанс повернутися до нормального життя, де немає місця для наркотичних засобів.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top