+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму гіпнозом

Кодування алкогольної залежності гіпнозом
Отримати консультацію

Лікування алкогольної залежності гіпнозом

Лікування алкоголізму гіпнозом – досить розповсюджена методика, яка застосовується в наркології ще з середини 20 століття. В багатьох випадках ця методика виправдала себе і вона залишається затребуваною й досі. Методика гіпнозу для лікування алкогольної залежності застосовується не тільки як самостійний засіб в боротьбі з залежністю, але й для зміцнення результатів інших методів лікування, в якості профілактичної міри.

Гіпноз в терапії лікування залежності

Гіпноз – це особливий стан свідомості, для якого характерне зниження мозкової активності. Також відключається сприйняття навколишнього середовища, але людина під дією гіпнозу має змогу спілкування з психотерапевтом, який проводить сеанс лікування.

Стан організму людини під час проведення сеансу мало чим відрізняється від стану під час фізіологічного сну. Фахівцям вдається пригальмувати клітини кори головного мозку. При цьому в активному стані залишити саме ті, які відповідають за підтримку контакту з лікарем.

Так, під час сеансу, психотерапевт дає пацієнту установку на відмову від вживання алкогольних напоїв, використовуючи методику, яка ґрунтується на важливості елементів психіки. В такому стані воля пацієнта повністю підпорядкована психотерапевту, який і надає накази, формуючи відразу до алкогольних напоїв.

Лікування алкоголізму гіпнозом в клініці «УНС»

Початок лікування алкоголізму – це насамперед позбавлення страждань залежної людини, які є наслідком відмови від вживання спиртного у людей із залежністю. Процедура детоксикації організму, є досить важливим етапом лікування алкоголізму, на якому відбуваються значні зміни в функціонуванні внутрішніх органів. Насамперед, під дією препаратів токсини виводяться з організму, що дає змогу очистити системи і внутрішні органи.

Не менш важливим є психоневрологічний стан пацієнта. В корі головного мозку залишається інформація про залежність, і його функція направлена на відновлення алкогольної ейфорії. Щоб уникнути рецидиву, застосовується методика лікування алкоголізму гіпнозом.

Лікування алкоголізму в наркологічній клініці

Лікування алкоголізму в клініці «УНС» включає в себе методику психіатра Довженко, яка дозволяє блокувати тягу до вживання алкоголю. Методика передбачає емоційно-стресову психокорекцію, яка підсилює усвідомлення хворим відмови від вживання алкоголю. Цікаво й те, що лікування алкоголізму гіпнозом дає високі результати при умові виявлення бажання самого пацієнта відмовитись від вживання алкоголю.

Лікування алкоголізму гіпнозом показує високі і сталі результати впродовж багатьох років, що є офіційно підтвердженим МОЗ України.

Методика Довженко в лікуванні алкоголізму

Для лікування алкоголізму гіпнозом по методу Довженко, перш за все з пацієнтами клініки «УНС» проводяться підготовчі дії, психокорекція, або рекомендують скористатися іншою методикою. Для цього проводиться повне обстеження пацієнта на виявлення побічних захворювань, що дозволяє скласти індивідуальну схему лікування алкоголізму.

Лікування алкоголізму гіпнозом проводиться в три основні етапи:

 1. Повне обстеження пацієнта, та психологічна підготовка.
 2. Психокорекція, під час якої проходить установка на відмову від вживання алкоголю.
 3. Закріплення результатів шляхом введення препаратів.

Лікування алкоголізму за методом Довженко проводиться вже багато років і показує хороші результати. Саме тому вона є найбільш затребуваною серед алкозалежних, які самостійно прийняли рішення позбавитися від залежності.

Ціна лікування алкоголізму гіпнозом

Позбавитись від залежності не так просто, як це може здаватися на перший погляд. Це важка праця і тривалий процес, до якого мають бути залучені не тільки залежні люди, але і їх близькі. Багатьох з тих, хто прийняв рішення позбутися залежності, часто зупиняє ціна та умови проходження лікування, адже фінансові можливості у всіх різні.

Тому, методика лікування алкоголізму, та необхідні препарати для проведення терапії залежать від таких чинників:

 • стадія розвитку захворювання
 • Ввік пацієнта та його стать
 • тривалість вживання алкогольних напоїв
 • фінансові можливості
 • бажання пацієнта

Для лікування алкоголізму гіпнозом, ціна також залежить від необхідних видів препаратів, які будуть застосовані на етапі закріплення результатів. Вибір медикаментозної терапії та необхідних препаратів проводить лікар-нарколог після повного обстеження пацієнта.

Тим хто зацікавлений у методиці Довженко для лікування алкоголізму гіпнозом, рекомендуємо записатися на консультацію нарколога в клініку «УНС». Ціна курсу лікування алкоголізму буде залежати від результатів обстеження. Майте на увазі, що витрати на лікування не йдуть ні в яке порівняння з можливістю жити здоровим життям.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну