+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії у спеціалізованому центрі

Команда кваліфікованих фахівців забезпечить професійне лікування у комфортних умовах абсолютно анонімно!
Отримати консультацію

Ефективність індивідуальних програм

У світі поняття залежності не обмежується алкогольної чи наркотичної, діапазон вживаних речовин розширюється з часом. Більшість центрів лікування наркоманії у Києві, Одесі та інших містах використовують основні принципи відновлення у своїх програмах лікування. Однак, нелегко знайти програму, що спеціалізується на конкретній залежності. Українська наркологічна спільнота пропонує клієнтам найповніший вибір варіантів лікування наркоманії, пропонуючи безліч методик практично для кожного виду залежності. Ми ефективно лікуємо наркоманію, алкоголізм, ігроманію та інші види залежності.

Ознаки можуть змінюватись в залежності від конкретних видів наркоманії, але є й загальні ознаки, які проявляються у всіх залежностях.

До них відносяться:

 • Нестримне бажання отримати та вжити речовину
 • Абстиненція (або погіршення самопочуття, коли немає можливості вжити)
 • Нездатність контролювати адиктивну поведінку
 • Зміни настрою, пов’язані з наявністю чи відсутністю речовини
 • Фінансові проблеми, проблеми у відносинах, проблеми на роботі і т.д.

Зловживання алкоголем та наркотиками. Як правило, залежні відчувають потяг до алкоголю чи наркотиків. Якщо тяга досить сильна, вони можуть піти на крайні заходи, щоб отримати більше бажаного препарату, іноді навіть на вчинення насильницьких, шахрайських чи інших злочинних дій, щоб отримати до рук чергову “дозу”. Цей тип поведінки може бути в характері особистості, але в основному потяг приводить їх до втрати контролю.

Ті, хто звикли до алкоголю чи наркотиків, часто не в змозі контролювати своє вживання. Вони мають намір «урізати дозування» або припинити вживати зовсім, проте вони не в змозі зробити це самостійно.

Усі залежні відчувають фізичну залежність від речовини з часом. Це тому, що організм звикає до певних дозувань препарату. Коли дозування знижується, це шокує систему, що часто призводить до симптомів відміни. Ці симптоми, у тому числі нудота, пітливість, тремтіння та коливання температури, можуть бути жахливо дискомфортними та болючими. Без належної медичної допомоги, зняття симптомів може бути небезпечним для життя. Залежні часто “зриваються”, повертаючись до алкоголю чи наркотиків, намагаючись полегшити дискомфорт від абстиненції.

Для того, щоб відновити своє здоров’я та перемогти залежність, необхідне лікування у досвідченому реабілітаційному центрі. Ті, хто отримують лікування, мають більше шансів досягти тверезості та підтримувати її довгостроково.

Як уже говорилося, кожна програма реабілітації дещо відрізнятиметься, ми працюємо з урахуванням потреб особистості. За допомогою фахівців клієнт розглядає докорінні причини, що лежать в основі вживання, і розв’язує ці питання, щоб не піддаватися впливу алкоголю чи наркотиків у майбутньому, коли життєві ситуації можуть бути важкими. Більшість програм лікування наркоманії включають як індивідуальні, так і групові консультації. Під час індивідуальних консультацій клієнти можуть працювати з конкретних питань з їх терапевтом, водночас можуть навчатися на досвіді інших у сеансах групової терапії.

У сімейній терапії членам сім’ї нададуть можливість також пройти курс лікування від співзалежності, нададуть підтримку та запропонують вивчення сімейних проблем, які, можливо, сприяли виникненню залежності у їхньої близької людини. На жаль, немає ліків проти залежності. Одужання від залежності – це подорож на все життя. У цьому реабілітація грає значну роль у процесі відновлення.

Ми пропонуємо лікування залежно від таких психоактивних речовин:

Важливо відзначити, що всі ці препарати спричиняють шкідливі наслідки для організму, а також серйозні збитки для здоров’я та життя. Плани лікування варіюватимуться залежно від препарату. Якщо ви чи близька вам людина потрапила у проблему залежності, не тягніть! Зверніться по допомогу прямо сьогодні! Команда кваліфікованих фахівців забезпечить професійне лікування у комфортних умовах абсолютно анонімно! Ви заслуговуєте отримати допомогу!

Якщо ви боретеся з наркоманією будь-якого роду, зв’яжіться з нами сьогодні. Ми допоможемо Вам потрапити до програми реабілітації в одному з наших наркологічних центрів у Києві, Одесі, Львові, Кривому Розі, де Ви зможете повернутися до здорового, тверезого способу життя. Будьте впевнені, що в УНС розглядаються всі види наркоманії, ігроманії та алкоголізму, і ми зможемо підібрати вам програми з великим досвідом у конкретному типі хвороби.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top