+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування пивного алкоголізму

Особливості та лікування пивного алкоголізму
Отримати консультацію

Ефективне лікування пивного алкоголізму

Пивні напої не чинять негативного впливу тільки за помірної кількості їх вживання. Багато хто вважає пиво нешкідливим напоєм І тільки негативні ситуації, що виникають на тлі постійного вживання пива, змушують людину задуматися про лікування пивного алкоголізму.

Пивний алкоголізм чинить наслідки на органи ШКТ (шлунково-кишкового тракту). При надмірному споживанні напою страждає серце і судини. Неконтрольовані обсяги випитого пива стають наслідком порушення гормонального фону людини. Найбільший вплив відбувається на печінку. Основною функцією цього органу є переробка шлаків і токсинів. Однак при постійному надходженні алкоголю в організм, печінка перестає справлятися зі своїми завданнями. Через це страждає імунітет. Пивні напої сприяють пригніченню роботи клітин головного мозку. Це зумовлює підвищену дратівливість і порушення розумової діяльності людини.

Залежність від пива спричиняє збої в статевій функції та патологію роботи ендокринної системи. При вживанні пива зростає ризик онкологічних хвороб. При цьому людина не помічає своєї проблеми, обумовлюючи порушення іншими причинами.

Коли варто запідозрити залежність?

Пивний алкоголізм розпізнається вже в запущеній стадії, оскільки багато людей не вважають цю проблему важливою і серйозною. Алкоголізм слід запідозрити у людини, яка щодня п’є в середньому літр пива. При цьому, якщо вона не вживає пивні напої, вона стає злою, напруженою. Людина різко реагує на всі слова і зауваження, безпричинно нервує.

Деякі люди починали пити пиво ще з підліткового віку, а до 30 років уже не можуть відмовитися від алкоголю. Основними симптомами пивної алкогольної залежності є неможливість людини заснути, не випивши пляшку напою. Прокинувшись, пивний алкозалежний обов’язково похмелиться тим самим напоєм.

Людина, яка страждає на залежність, як правило, не бачить проблеми і відмовляється від лікування. Причиною є те, що на ранніх етапах пивного алкоголізму не помічається шкода, завдана організму. При цьому, жінок переконати в залежності набагато складніше, ніж чоловіків. Важливо розуміти, що наслідки вживання пива у великих кількостях не зворотні.

Лікування пивного алкоголізму необхідно починати якомога раніше. Наслідки надмірного вживання пива можуть бути згубними для органів і тканин. У деяких випадках, навіть після відмови від пива, відновити функціональність органів дуже складно.

Особливості лікування пивної залежності

Лікування пивного алкоголізму є поширеним явищем. Робота наркологів і психологів із людьми, які страждають на алкогольну залежність, дає змогу розв’язати проблеми алкозалежних. Лікування алкоголізму має здійснюватися у кваліфікованих лікарів. Почати терапію необхідно в короткі терміни, оскільки раннє лікування дає великі шанси на усунення проблеми.

Лікування алкоголізму дає позитивні результати. Досвідчені та висококваліфіковані лікарі клініки “УНС” використовують всі можливі підходи для лікування. Це необхідно для відновлення здоров’я людини і відмови від згубної звички. Багато людей, які страждають пивною алкогольною залежністю довгі роки, після звернення в клініку, повністю вирішують цю проблему і назавжди зав’язують із вживанням пива.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну