+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Особливості реабілітації алкозалежних

Особливістю реабілітації є усунення першопричини
Отримати консультацію

Реабілітація при алкозалежності

Важливим інструментом для боротьби з алкоголізмом є реабілітація при алкозалежності. Це страшне захворювання, що супроводжується безліччю різних ускладнень. Тривале зловживання спиртним призводить до інтоксикації організму, тому, перед тим як почати терапію цього захворювання, людина повинна пройти процедуру детоксикації. Те, як довго буде проводитися ця процедура, залежить від виду алкоголю, що вживається, його кількості та тривалості залежності.

Детоксикація може бути виконана всього за кілька годин, а може розтягнутися на 10 днів. Полягає ця процедура у виведенні токсинів з організму людини, які накопичувалися протягом наявності залежності. Для цього наркологи найчастіше використовують крапельниці зі спеціальним лікарським розчином. Склад цього розчину підбирається індивідуально для кожної залежної від алкоголю людини. Процедура виконується наркологом, при цьому, під наглядом реаніматолога. Це потрібно для того, щоб алкозалежному було надано професійну допомогу за наявності ускладнень.

Постановка діагнозу

Перед тим як приступити до терапевтичних дій, необхідно оцінити поточний стан хворого і виявити особливості його організму. Для цього нарколог візьме необхідні аналізи і поговорить з алкозалежним, під час чого буде виявлена необхідна інформація. Ці дані потрібні для того, щоб лікування і реабілітація при алкозалежності пройшли максимально ефективно. Особливу увагу потрібно приділити наслідкам алкоголізму, які вже присутні у хворого. Це потрібно для того, щоб під час лікування постаратися відновити пошкоджені через алкоголізм органи.

У наркології «УНС» лікування і реабілітація при алкозалежності проходять на вищому рівні. Тут можна отримати професійну консультацію абсолютно безкоштовно. Звернувшись у наркологічний центр, ви можете бути впевнені в тому, що реабілітація при алкозалежності пройде успішно.

Лікування алкозалежності

Реабілітація при алкозалежності займає особливо важливе місце. Саме завдяки цьому етапу формується в людини стрижень, що дає їй змогу відмовитися від згубного потягу до спиртного. Важливо звернути увагу на те, що терапевтичні дії та реабілітація в разі алкозалежності будуть ефективні лише в тому разі, якщо хворий буде відкритий до прийняття наркологічної допомоги. Примусові дії в питанні лікування залежності не будуть ефективними.

Щоб досягти позитивного результату терапії, важливо, щоб хворий усвідомив, у якому стані він перебуває. Стійка ремісія досягається лише в тому випадку, якщо присутня особиста мотивація. Алкоголізм згубно позначається не тільки на фізичному здоров’ї людини. Він негативно позначається і на психічному стані. Саме тому настільки важлива реабілітація в разі алкозалежності. Вона дає змогу досягти не тимчасової, а постійної ремісії. Щоб результат був позитивним, потрібно пройти через безліч внутрішніх змін.

Реабілітація в разі алкозалежності складається не тільки з роботи з психологом, а й охоплює різні ігри, заняття спортом і прогулянки на свіжому повітрі. Розваги дають змогу людині відволіктися і забути про її потяг до алкоголю. Вона шукає для себе нове захоплення, яке заповнить її життя. Крім перерахованого, реабілітація в разі алкозалежності передбачає правильне і гарне харчування, завдяки чому у людини з’являться сили на боротьбу із захворюванням.

У наркології «УНС» проводиться групова психотерапія, під час якої люди можуть ділитися своїми успіхами з людьми, які також страждають від алкогольної залежності. Вони висловлюють свої переживання і розповідають про плани на майбутнє. Ті алкозалежні, які зуміли перемогти захворювання, мотивують хворих, які тільки почали свій шлях до тверезості. Подібні зустрічі дають змогу вирішити безліч внутрішніх проблем, які могли бути причиною появи алкоголізму. За допомогою подібних зборів, людина переконується, що реабілітація при алкозалежності дійсно працює. Багатьом уже вдалося повернутися до нормального життя, де немає місця спиртним напоям.

Реабілітація при алкозалежності: адаптація в соціумі

Після закінчення реабілітаційного періоду важливо провести заходи для того, щоб адаптувати алкозалежного в соціальному середовищі. Почавши зловживати спиртним, людина “випала” із соціуму, втратила роботу, зіпсувала стосунки з друзями, посварилася з рідними тощо. Важливо допомогти хворому переосмислити своє життя.

Щоб людина змогла повернутися до нормального способу життя, необхідно провести роботу з адаптації. Це дасть змогу людині жити в соціумі, забувши про згубний потяг до алкоголю. Адаптація – заключна стадія лікування алкогольної залежності. Лікарі роблять акцент на тому, щоб людина вчилася жити далі, не зациклюючись на наявних проблемах. Якщо наповнити життя яскравими фарбами і радісними емоціями, відпаде потреба у вживанні алкоголю. Необхідно помітити, що ті, кому вдалося успішно пройти через цей етап, змогли відмовитися від залежності.

Тривалість терапевтичного курсу та реабілітаційного періоду

Методика лікування, розроблена в наркологічному центрі «УНС», має високу ефективність. Вона підлаштовується індивідуально під кожну алкозалежну людину. Щоб прийти в нормальний стан, хворому потрібен мінімум місяць. Далі йде період реабілітації та адаптації, який займає в середньому 1 рік.

Алкоголізм відбивається на світогляді людини, через що вкрай важливо перебудувати її думки після проходження лікування. Перший час люди, які пройшли через курс лікування в «УНС», перебувають під наглядом клініки. У будь-який час людина може звернутися за наркологічною допомогою.

Зверніть увагу, що в жодному разі не можна обирати наркологію, яка гарантує 100%-й результат і певний час ремісії. Незалежно від якості лікування, ризик буде присутній завжди. Те, як довго триватиме ремісія, залежить від стійкості та особистої мотивації алкозалежного. «УНС» подібних гарантій не дає, проте методика, що використовується, зуміла допомогти величезній кількості людей впоратися зі згубною тягою до спиртного.

Переваги наркології «УНС»

До кожної людини тут підходять з особливим трепетом. Лікарями використовується унікальна методика лікування, яка захоплює не тільки фізичний, а й психологічний стан. Наркологи, які працюють у клініці, – професіонали своєї справи, які також постають сімейними психологами. З їхньою допомогою можна не тільки вилікувати залежність, а й налагодити взаємостосунки в сім’ї, навчитися радіти життю, поставити нові цілі, знайти хорошу роботу і т.д.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну