+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Етапи лікування алкоголізму: покроковий план

Покроковий план містить у собі: детоксикацію, медикаментозну терапію і реабілітацію.
Отримати консультацію

Етапи лікування алкоголізму: покроковий план для рідних

Залежність від алкогольних напоїв виникає незалежно від вікової категорії та стає болючою проблемою та загрозою для організму. Впоратися з захворюванням на алкоголізм поодинці здатна не кожна людина. Необхідне ефективне лікування алкоголізму, також допомога та підтримка не лише оточення:рідних і близьких людей, а ще й висококваліфікованих лікарів – наркологів.

Алкогольна залежність — це важка хвороба. Ті, хто намагався проводити лікування алкозалежності таблетками чи підшивками розуміють, що це не просто пияцтво, а дуже важке захворювання, яке не так легко вилікувати.

Позбавитись від алкогольної залежності можна, але не так швидко. Клініка «УНС» працює за найефективнішими та сучасними схемами терапії цього захворювання, яку європейські та американські наркологи використовують давно.

Для того, щоби виявити у близької людини, чи родича захворювання на алкоголізм, достатньо розпізнати лише одну із чотирьох можливих ознак, а саме:

 1. Ваша близька людина не може самотужки зупинитися і регулярно вживає алкоголь, без видимих на те причин.
 2. З кожним днем він/вона випиває все більше і більше спиртного.
 3. З’являються провали в пам’яті.
 4. Вони страждають на часті та тривалі запої.

Перед тим як досконаліше розповісти про лікування алкоголізму, варто розглянути детальну схему по якій воно функціонує.

Телефонна консультація

Першими кроками для лікування алкозалежності є дзвінки до наших лікарів. Вони, у свою чергу, нададуть консультацію, яка стосується методики та процесів лікування.

Бронювання місця

ВУ клініці «УНС» лікуються пацієнти з усієї України, таким чином не потрібно ніяких переплат, щоби забронювати місце, якщо Ви вже надали перевагу нашому закладу. На випадок, якщо алкозалежний не визнає себе залежним та відмовляється від лікування алкоголізму, тоді зверніться через телефонний номер до наших наркологів, які порадять як діяти надалі.

Госпіталізація

Повністю контролюємо заплановану поїздку в нашу клініку «УНС» для здійснення лікування алкоголізму.

Діагностування наркологами

Лікування алкоголізму розпочинається з попереднього медогляду нарколога, саме він складе індивідуальний план лікування алкозалежності. Саме це, являється головним етапом, адже не скориставшись медикаментами, існує вірогідність проявлення делірію, внаслідок чого хворий може постраждати психологічно та фізично. Коли вже складена схема терапії наркологом, пацієнта оглядають такі лікарі, як психологи, які можуть внести власні корективи для лікування алкозалежності.

Медикаментозне лікування алкозалежності

Триває така терапія не довго, лише на протязі кількох днів, але вона надзвичайно важлива, адже одночасно з курсом лікування алкоголізму з пацієнтом працюють психологи та консультанти. Мотивування та підтримка до повного одужання оточує залежного на протязі цілої доби, а це у свою чергу сприяє полегшеному протіканню “чистки організму”.

Психологічна діагностика та збір анамнезу

Після двох-трьох днів, алкозалежному прибирають симптоми інтоксикації та допомагають адаптуватись в нових умовах. Далі беруться за свою роботу лікарі-наркологи, саме вони проводять загальне діагностування і формують історію хвороби. Їм необхідно зібрати якнайбільше інформації про те, з якої причини людина страждає від алкогольної залежності, що саме сприяє на це зовнішньо і внутрішньо. Провідним консультантом з хімічної алкозалежності буде складено всю інформацію в одне ціле, для подальшого лікування алкозалежності.

Формування індивідуальної схеми для лікування алкоголізму

Коли вся необхідна інформація зібрана, а також пройдені всі етапи психологічної діагностики, тоді розпочинається складання лікувального плану, саме виходячи з нього буде проводитися лікування алкоголізму. Психологами та консультантами комбінуються різні види лікування та формується стратегія роботи, по якій буде діяти весь штат лікарів. Сформована схема передається окремо кожним лікарем, який складає графіки окремих та групових консультацій для лікування алкозалежності.

Реабілітація алкозалежних

Відновлення людини в клініці «УНС» проводиться за відомими у світі моделями. Тобто під час реабілітації залежного враховується його психологічний, духовний та фізичний стан, а також соціальна активність. Саме завдяки цим чотирьом напрямкам, лікарі формують індивідуальний план лікування алкоголізму. До хворого на алкоголізм, застосовується сформована терапія лише на певний період, далі проводиться оцінювання отриманих підсумків, якщо не виявлено позитивних змін, тоді розпочинається повторне складання лікування алкозалежності, аж допоки не з’являться кардинальні переміни в психічних та інших сферах хворого.

Така діяльність триває впродовж декількох тижнів, але саме цей процес є ефективним лікуванням алкоголізму. Протягом цього часу пацієнт проходить чимало індивідуальних психологічних консультацій та аддіктологію, надану консультантом по хімічній залежності, проходить групові терапії різного виду, відвідує лекції та займається по програмі фізичної реабілітації. Основна ціль такого етапу, сформувати здоровий і активний спосіб життя та змінитися не тільки по відношенні до самого себе, але і до життя в цілому.

Закріплення результатів та соціальна адаптація

Лікування алкоголізму завершено і пацієнт уже самостійно відмовляється від спиртного. Та ризик рецидиву все ще існує і наркологи розпочинають детальний аналіз пройденої праці. Може щось упущено, можливо треба впровадити щось нове, щоби результат лікування алкозалежності закріпився. Лікарі допрацьовують слабкі місця пацієнта та разом із ним планують його адаптацію в соціумі. Пацієнтом встановлюється після лікувальний план, в якому вказані чіткі дії і рекомендації яким чином дотриматись стабільності після лікування алкозалежності.

Підтримка і виписка

Після пройденого лікування алкоголізму, пацієнт здатний самостійно усвідомлювати, як вести тверезий образ життя. Клініка «УНС» надає йому координати груп самодопомоги для колишніх хворих на алкоголізм та виписує додому. По закінченні лікування алкозалежності в стаціонарі лікарі продовжують підтримувати пацієнтів через телефон та месенджери. Це дуже важливо, а особливо на перших етапах після лікування алкозалежності, адже пацієнт розпочинає адаптацію в соціумі маючи зовсім інші життєві погляди. Дуже багато колишніх хворих, стають нашими друзями, адже спілкувалися на протязі чималого часу та стільки обговорень телефоном.

На випадок, коли пацієнт який пройшов курс лікування алкоголізму зірвався, тоді клініка «УНС» проводить повторне лікування алкозалежності безкоштовно.

Вживання спиртного являється початковим симптомам хвороби на алкозалежність. Таким чином обов’язковим фактором є психокорекція та психотерапія, адже алкоголізм — психологічна хвороба. Також алкозалежність немов іржа знищує духовні цінності хворого та формує особистість алкозалежного на алкоголізм. Бувши добрим, порядним колегою та сім’янином хворий швидко перевтілюється в безвідповідального тирана. Та фактично всі зміни особистості на яку здійснює вплив спиртного, можливо прибрати, необхідно тільки звернутися в спеціалізовану клініку та пройти комплексне лікування алкоголізму.

Завдяки штучній ізоляції на довгий час лікування алкозалежності сприяє як фізичному, так і соціальному відновленню людини. Найперше, це те що для пацієнта обмежений доступ до спиртних напоїв. Також запланований режим сну, харчування, фізичні та розумові навантаження допомагають ефективніше стабілізувати самопочуття хворого на алкоголізм. Індивідуальна консультація з психологом та консультантом з хімічних залежностей, значно прискорює видобування моделі здорових відносин з оточенням, близькими людьми. Проводиться кропітка праця стосовно комплексів та психічних вад, що заважають вести нормальний спосіб життя.

На жаль, існує чимало людей, які думають що ефективне лікування алкоголізму можливе, завдяки одній таблетці чи підшивці, та це зовсім не правда. Не треба забувати, що алкоголізм — психологічна хвороба і саме варто надати перевагу медикаментозному лікуванню алкозалежності, адже саме воно спрямовується на фізичне оновлення організму, та являється головним етапом у лікуванні від алкоголізму.

Ефективне лікування алкоголізму у клініці «УНС»

У наркологічній клініці «УНС» для хворих на алкозалежність терапія та лікування алкоголізму, починається з медикаментозної підтримки пацієнта. Надалі лікарями збирається анамнез і розпочинається моделювання індивідуальної схеми кожному пацієнту окремо, адже у різних людей різні причини за якими та відбулося захворювання. В основному протягом тижня фізичний і психологічний стан хворого стабілізується і розпочинається групова та індивідуальна робота за сформованою схемою лікування алкоголізму.

Варто зазначити, що алкоголь є наркотичною речовиною, тільки вона легальна. Завдяки передовим західним технологіям клініка «УНС» вийшла на міжнародний рівень реабілітації хворих на алкоголізм, а наші лікарі-наркологи — провідні фахівці з усієї України. Ви потрапляєте в руки висококваліфікованих лікарів з лікування алкозалежності та гарантовано долаєте таку проблему, як зловживання алкоголем.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну