Зняття ломки в стаціонарі та вдома: переваги та недоліки методів?
Скасування регулярного вживання наркотичних препаратів спричиняє виникнення складного і дуже болючого абстинентного синдрому. Сила і тривалість залежить від фізіології організму і ступеня залежності. Усе просто, що довше вживається наркотичний препарат, то сильніша і триваліша ломка. Багато хто намагається позбутися її самостійно. Але на практиці зняття ломки в стаціонарі та вдома матиме різний ефект. Найкраще звернутися до професіоналів. Клініка «УНС» пропонує послугу “зняття ломки”, що зроблять кваліфіковані та досвідчені лікарі. Але про все по порядку.
Зняття ломки в стаціонарі
Клініка «УНС» проводить зняття ломки в стаціонарі. При цьому викликати лікаря можна і додому, і цілодобово. Але ефективно зняти абстиненцію можна тільки стаціонарно. Тому як усунення перших ознак, ще не усунення синдрому. Зняття ломки процес тривалий і багатоступінчастий. Досвідчені лікарі спостерігатимуть наркозалежного резидента протягом доби з моменту надходження в клініку. Що допоможе запобігти розвитку абстиненції надалі. Вони також зможуть надати резиденту клініки необхідну моральну підтримку.
Зняття ломки – процес комплексний. Все починається з постановки внутрішньовенних систем із сольовими розчинами, що екстрено відновлює електролітичний баланс крові, а далі всіх органів і систем організму.
Потім починається етап медикаментозного:
- виведення продуктів метаболізму вживаного наркотичного компонента. За відсутності якого і виникла абстиненція або ломка
- полегшення органічних порушень у роботі внутрішніх органів і систем, викликаних прийомом наркотичної речовини
- виведення зі стану залежності
В даному випадку кваліфіковані та досвідчені лікарі проведуть ретельну діагностику і розроблять індивідуальний план виведення з абстинентного синдрому і наркозалежності. Як лікувальну терапію використовують адсорбенти і вітаміни, заспокійливі та болезаспокійливі. Антидепресанти і нейролептики, проносні та сечогінні, судинорозширювальні та гепатопротектори.
Головним на цьому етапі зняття ломки є полегшення абстинентного синдрому і збереження життя наркозалежного. Це важливо, тому що ломка дуже часто закінчується раптовою смертю.
Комплекс процедур
До кожного резидента клініки «УНС» ставлення суворо індивідуальне. Але в будь-якому разі зняття ломки відбувається за такою схемою:
- ретельна діагностика фізіологічного стану організму на момент звернення за допомогою
- складання та здійснення індивідуального плану лікування
- зняття ломки
- реабілітаційний курс
Усунення абстинентного синдрому амбулаторно
Клініка «УНС» проводить зняття ломки вдома. У клініці цілодобово чергують лікарі, які нададуть повну допомогу в будь-який необхідний для вас час. Тому як зняти симптоми ломки самостійно в домашніх умовах неможливо. Ви тільки погіршите процес. Не варто забувати, що ломка без своєчасної наркологічної допомоги, дуже часто, закінчується смертельним результатом. А також те, що організм наркозалежної людини не може функціонувати без наркотичної речовини.
Відмовитися від її прийому і пережити ломку їй “не дає змоги” фізіологічна і психологічна залежність, зняти яку можна тільки медикаментозно. До того ж у кожному випадку препарат підбирають індивідуально, тому що спектр наркотичних препаратів дуже широкий і різноманітний, як і різний фізіологічний стан, і ступінь залежності у різних наркозалежних людей.
Усунути абстинентний синдром удома складно навіть кваліфікованому лікарю, але все ж таки це можливо в таких випадках як:
- залежність триває не більше року
- немає явно вираженої психологічної залежності
- відсутні ознаки хронічних захворювань внутрішніх органів
- нормальний артеріальний тиск
- не було ні інфарктів, ні інсультів
Однак можливість зняття ломки вдома визначатиме індивідуально лікар. Тому що тут дуже багато залежить від індивідуального стану організму.
Препарати для полегшення стану наркозалежного вводяться внутрішньовенно, внутрішньом’язово або перорально (через рот у вигляді пиття). З найбільш часто використовуваних ліків застосовують судинорозширювальні та серцеві, гепатопротектори та протисудомні, анальгетики та розчини електролітів, адсорбенти та сечогінні.
- Стаціонар закритого типу
- Медичне спостереження 24/7
- 5 разове харчування
- Щоденна психотерапія
- Групи для родичів
- Палата на 2-3 особи
- Медичне спостереження 24/7
- Індивідуальна психотерапія
- Групові терапії
- Супровід родичів
- 1-2х місна палата на вибір
- Особистий психолог 24/7
- Індивідуальне меню
- Особиста покоївка
- Все включено
-
Виведення із запою вдома в Києві
-
Як пройти тест на наркотики в Києві
-
Лікування алкоголізму в Києві
-
Лікування наркоманії в Києві
-
Виклик нарколога додому в Києві
-
Зняття ломки вдома в Києві
-
УБОД в Києві
-
Кодування від алкоголізму в Києві
-
Інтервенція в Києві: мотивація на лікування