+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Види крапельниць при алкогольній інтоксикації

Склад крапельниці при алкогольній інтоксикації підбирається індивідуально лікарем.
Отримати консультацію

Як впоратися з алкогольним отруєнням вдома за допомогою крапельниці

У разі сильної алкогольної інтоксикації не обійтися без допомоги інфузійної терапії. Крапельниця є відмінним рішенням для того, щоб привести алкозалежного до норми. Правильно, підібраний склад крапельниці допоможе швидко, ефективно впоратися з недугою. Але не можна забувати про те, що крапельниці мають ставити лікарі. Тільки вони можуть без загрози життю хворого, підібрати правильний склад інфузійної терапії. Лікування будь-якого захворювання слід довіряти медичним співробітникам.

Але якщо Ви впевнені в тому, що самостійно при алкогольній інтоксикації, здатні поставити крапельницю хворому без шкоди для його здоров’я, вам слід запам’ятати склад компонентів розчину для інфузійної терапії. Щоб поліпшити обмінні процеси в організмі хворого, провести повну детоксикацію, слід ввести алкозалежному внутрішньовенно розчин глюкози з 5 мл В1 і В6, 10 мл аскорбінової кислоти.

При сильній алкогольній інтоксикації, якщо крапельниця не допомогла, хворого потрібно госпіталізувати до лікарні. У медичному закладі, він цілодобово, перебуватиме під наглядом лікарів, що допоможе уникнути ускладнень. У наркологічній клініці «УНС» працюють високопрофесійні лікарі, вони радо вам допоможуть.

Крапельниці, що сприяють розрідженню крові

Перед тим, як лікар поставить хворому крапельницю, слід очистити шлунок. Для цих цілей відмінно підходить активоване вугілля або можна викликати блювоту іншими способами. Отруєння етанолом призводить до того, що виникає дефіцит рідини в організмі. Для відновлення необхідної густоти крові зазвичай використовують сольові розчини для крапельниць і глюкозу. Разом ці медикаменти здатні відновити нормальний стан крові, також вони дають сечогінний ефект.

Крім глюкози та сольового розчину, потерпілому можна поставити «Реамберін» та «Мафусол». Ці препарати добре справляються з очищенням організму від шкідливих токсичних речовин. «Реамберін» та «Мафусол» у своєму складі містять не один, а кілька видів кислот. Головне в них є Цикл Гребса, який є найважливішим елементом в обмінних процесах в організмі людини. Цикл Гребса є каталізатор, який прискорює метаболізм.

Щоб кров знову не загуснула, потрібно хворому прокапати внутрішньовенно тіосульфат натрію або унітол. Лікарі клініки «УНС» швидко та безболісно позбавлять вас симптомів алкогольної інтоксикації. Вони мають величезний досвід у цій справі.

Інфузійна терапія, спрямована на відновлення кислотно-лужного балансу

Коли алкоголь окислюється, виділяється речовина під назвою ацетальдегід. Воно уповільнює процес ферментації у організмі. У результаті підвищується вміст гліцерину, молочної та жирної кислоти, порушується кислотно-лужний баланс. При цій недузі всі системи в організмі починають неправильно функціонувати. У хворого з’являється слабкість, біль у м’язах задишка та інші нездужання. Алкозалежному важко пережити цей стан.

Гідрокорбанат натрію, введений внутрішньовенно через крапельницю, допоможе відновити рівень кислотно-лужного балансу. Гідрокарбонат натрію не можна змішувати з іншими ліками. Лікарські препарати Ацесоль і Дісоль також підходять для нормалізації рівня ph. У крапельницю з цими речовинами додають магнезію чи глюкозу.

Крапельниця, що сприяє відновленню дихання та збагачення організму вітамінами

На третій стадії алкогольної інтоксикації можлива зупинка дихання. Причиною згубний вплив продуктів розпаду етанолу на опіатні центри мозку. Під сильним впливом алкоголю на мозкові клітини людина починає відчувати стан блаженства, їй стає добре. При проблемах з диханням алкозалежнного ставлять крапельницю з антоганістами. Ці препарати здатні блокувати вплив етанолу на головний мозок. «Налоксон» вважається одним із найкращих препаратів, серед антоганістів. До складу кожної крапельниці при алкогольній інтоксикації належать комплекси вітамінів. Вони допомагають подолати токсини та дозволяють організму повернутися до нормального функціонування.

При алкогольній інтоксикації незамінний вітамін В1. Завдяки тому, що він окислює етанол, знижується кількість неокислених речовин в організмі. Крім вітамінів групи В, у крапельниці для лікування алкогольної інтоксикації застосовуються E, C. Вітаміни переважно додають до сольового розчину або до глюкози.

Які дії можна застосовувати при алкогольній інтоксикації в домашніх умовах

Виходячи зі ступеня зневоднення та загального стану хворого, лікар визначає склад крапельниці. При алкогольній інтоксикації першу крапельницю ставлять лікарі невідкладної допомоги, попередньо проводять огляд хворого. Якщо ви виявили у ваших близьких початкові ознаки алкогольної інтоксикації, слід якнайшвидше викликати бригаду швидкої допомоги. Самостійне лікування цього захворювання загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям, можливий навіть летальний кінець.

Медичні працівники, щоб нормалізувати життєві показники постраждалого, ставлять йому крапельницю.

Зазвичай при алкогольній інтоксикації лікарі до складу крапельниці включають такі склади:

 1. глюкозу
 2. фізрозчин, він є основним компонентом інфузійної терапії
 3. трисоль
 4. реополіглюкін
 5. реосорбілакт
 6. дисоль
 7. протиблювотні препарати
 8. вітаміни
Після того як хворого прокапають, розумніше буде його госпіталізувати для проходження повного курсу лікування алкоголізму.

Алкогольна інтоксикація, як її уникнути

На жаль, часто трапляється так, що швидка допомога не завжди швидко приїжджає на виклик. Тому кожен має знати, що робити до приїзду лікаря під час алкогольної інтоксикації. Алкогольне отруєння третього ступеня не вдасться пережити вдома. Але можна допомогти хворому, легше пережити цей стан. Перед застіллям правильно буде з’їсти тарілку манної каші або випити кухоль молока. Також корисно перед вживанням спиртного прийняти таблетку полівітаміну. Звичайно ж, перераховані вище засоби не допоможуть уникнути отруєння в повному обсязі. Проте, вони мінімізують шкідливий вплив етанолу на організм. До того ж і каші, і молоко абсолютно нешкідливі.

При отруєнні потрібно вживати багато рідини. Якщо привести водний баланс до норми, стан покращиться. Варто розуміти, що рясне питво при інтоксикації допомагає виводити токсини через сечогінний ефект. При отруєнні алкоголем не варто пити огірковий розсіл. Адже він при поєднанні з етанолом уповільнює виведення токсичних речовин. При сильному алкогольному отруєнні можна прийняти таблетку аспірину. Він усуває больовий синдром, допомагає позбутися ознак отруєння.

Блювотні позиви є захисною реакцією організму на отруєння. Тому не варто їх стримувати, блювання допоможе очистити організм від продуктів розпаду етанолу та інших шкідливих речовин. При несильному отруєнні корисно виспатися та відпочити. Будь-який ступінь інтоксикації алкоголем, краще пережити лежачи в ліжку. На ногах цей стан пережити дуже непросто, швидше навіть небезпечно. Лікарі стверджують, що немає кращого засобу від отруєння алкогольними напоями ніж крапельниця.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top