+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Центри лікування алкоголізму

Спеціалізовані центри лікування алкоголізму по всій Україні
Отримати консультацію

Центри лікування алкоголізму: на що звернути увагу

Алкоголізм – важке захворювання, яке викликає безліч відхилень в організмі людини. Ті хто в своєму житті стикався з такою проблемою, без сумнівів усвідомлює, що такий стан людини практично неможливо вилікувати підшивкою чи гіпнозом. Це важке захворювання, яке викликає ряд ускладнень і розвиток побічних захворювань. Тому, щоб домогтися успішних результатів, потрібен комплексний підхід. Та все ж таки, позбавитись хвороби можливо. Таку послугу надають центри лікування алкоголізму, розташовані по всій Україні. І хоча процес оздоровлення не буде проходити швидко, та хворі мають великий шанс позбутись тяги до спиртного та вести правильний спосіб життя.

Важливий крок до одужання

«УНС» центри лікування алкоголізму пропонують ефективні і сучасні схеми терапії, які використовуються в країнах Європи та США. Передусім хочеться ознайомити вас зі схемою лікування алкогольної залежності яку пропонують фахівці клініки.

Перший етап

Якщо ви стикнулися з проблемою пияцтва в своїй сім’ї, не радимо стояти осторонь. Запам’ятайте, по всій Україні розташовані центри лікування алкоголізму. Чим скоріше будуть прийняті адекватні міри щодо лікування алкоголізму, тим вищі шанси на повне одужання. Тому, дзвоніть співробітникам нашого центру негайно. Ви маєте нагоду проконсультуватися з фахівцями, які в телефонному режимі нададуть повну інформацію щодо методик та процесу оздоровлення організму, медикаментозної терапії та процедури прийому.

Клініка «УНС» пропонує курс лікування алкогольної залежності по всій Україні. Якщо ви вже визначились зі своїм вибором, але людина відмовляється пройти оздоровчий кус, то ми чекаємо на ваш дзвінок. Ми пропонуємо послугу медичної інтервенції – формування мотивації на лікування. Наші консультанти зможуть надати корисну інформацію, відповісти на всі питання які стосуються лікування алкогольної залежності. Для госпіталізації пацієнта клініка готова підготувати та повністю контролювати трансфер, запропонувати повний курс лікування алкогольної залежності.

Другий етап

Центри лікування алкоголізму, на другому етапі захворювання починають медикаментозну терапію. Для підвищення її дії пацієнт повинен пройти повне медичне обстеження у наркологів клініки, що допоможе фахівцям правильно підібрати схему детоксикації організму. Цей етап вважається надзвичайно важливим, і зможе попередити проявлення симптомів делірію, зберегти психологічний та фізичний стан залежного. Медикаментозна терапія, яку проводять центри лікування алкоголізму, також передбачає огляд психолога та лікарів вузького профілю. За їх висновками вносяться можливі корективи у всі етапи лікування алкогольної залежності.

Ця стадія лікування алкоголізму передбачає співпрацю з психологами. Вона не є тривалою, проте надзвичайно важливою. Пацієнти «УНС» 24/7 відчувають професійну підтримку та мотивацію до одужання, що дозволяє їм легше пережити свій фізичний стан.

Третій етап терапії – реабілітаційні міри

Центри лікування алкоголізму надають змогу за 2-3 дні позбутися інтоксикації організму. Саме на цьому етапі з пацієнтами починає працювати весь штат клініки. Зараз потрібно пройти повну діагностику організму, що надає змогу правильно сформувати етіологію захворювання. Вичерпними мають бути висновки лікарів і терапевтів, які повинні з’ясувати першопричину пияцтва, внутрішні та зовнішні стимулюючі чинники тяги до алкоголю.

Індивідуальна схема

Після того як вся інформація буде надана фахівцю і всі види психологічної діагностики будуть завершені, починається важливий етап лікування алкогольної залежності – підбір індивідуальної схеми терапії, якої, власне, будуть чітко дотримуватися всі фахівці. Розроблена схема буде передана кожному з фахівців, які в свою чергу зможуть правильно сформувати графіки індивідуальних і групових терапевтичних заходів з пацієнтом. Наголошуємо, центри лікування алкоголізму завжди пропонують індивідуальну схемі терапії після повного обстеження пацієнта.

Реабілітація по МПСД моделі

МПСД модель набула популярності по всьому світі. Тому центри лікування алкоголізму «УНС» успішно застосовують таку методику реабілітації. Другими словами, до уваги береться загальний стан пацієнта, а також його соціальна активність. Їх враховують центри лікування алкоголізму при складанні індивідуальної схеми. Тобто, проводять сплановану терапію за короткий термін часу, після чого надається глибока оцінка результатів в випадках, коли не відслідковується позитивної динаміки – проходить повторна розробка індивідуальної схеми лікування алкогольної залежності до тих пір, доки не будуть відстежені позитивні зміни психологічного і фізичного здоров’я пацієнта.

Цей процес може тривати декілька тижнів, в цей час центри лікування алкоголізму надають безліч консультацій психологів, аддіктологів та консультантів в індивідуальному порядку, та в груповій терапії. Окрім того пацієнти прослуховують повчальні лекції, займаються по програмі фізичної реабілітації. Головне завдання цього етапу лікування алкогольної залежності полягає в формуванні нової особистості для інтеграції в суспільство.

Четвертий етап

Центри лікування алкоголізму прикладають величезних зусиль для адаптації своїх пацієнтів в суспільстві. На четвертому етапі терапії їх світогляд вже змінюється, не проявляється тяга до алкогольних напоїв, який уже складає свої індивідуальні плани відносно того чим він буде займатися в «новому» житті, але ризик зриву все ж таки залишається. Тому, центри лікування алкоголізму пропонують фахівцям ретельно аналізувати пророблену роботу, які в свою чергу відмічають що було упущено, а що можна запропонувати для закріплення результатів. Другими словами, йде ретельне доопрацювання слабких сторін особистості і спільно з лікарем проводиться планування його життя в соціумі. Фахівці ретельно вивчають напрацьований план дій пацієнта, вносить можливі корективи, а також надає консультації відносно того, чого треба буде дотримуватись після завершення всіх етапів лікування алкогольної залежності.

Виписка та психологічна підтримка

На цій стадії практично лікування алкогольної залежності вже завершено, пацієнт може самостійно адаптовуватися в соціумі. Центри лікування алкоголізму перед випискою пацієнта із стаціонару надають контакти груп самодопомоги колишнім залежним, де вони завжди можуть відчути руку підтримки. Але це не означає що робота з пацієнтами завершена. Фахівці клініки «УНС» продовжують підтримувати контакт в телефонному режимі, щоб в разі потреби, своєчасно надати колишнім пацієнтам консультацію та відповісти на всі їх питання. Центри лікування алкоголізму можуть запропонувати своїм клієнтам повторний оздоровчий курс в випадку можливого зриву за рахунок медичного закладу. Детально про умови вам розповість нарколог на консультації.

Психолог про ефективність терапії

Тяга до спиртного – один із симптомів важкого перебігу психологічного захворювання. Тому найважливішим фактом є психотерапія та психокорекція, яку надають центри лікування алкоголізму по всіх містах України. Психологи порівнюють такий стан з іржею, яка невблаганно руйнує духовні цінності людини та її особистості. Надмірне вживання алкоголю призводить до того, що з чуйного сім’янина, чесного і порядного колеги та товариша він перетворюється в безвідповідального деспота.

Центри лікування алкоголізму на шляху адаптації успішно використовують програму «12 кроків», за допомогою якої можна виправити практично всі деформації особистості залежних людей. Суть програми лежить в повній ізоляції залежних від соціуму. Програма, яку проводять центри лікування алкоголізму, має досить тривалий термін, але в силі допомогти в відновленні здоров’я як на фізичному, так і на духовному рівні.

Перше, в умовах ізоляції нема доступу до алкогольних напоїв та наркотичних речовин. Друге – дотримується режиму сну та вживання їжі, розумових та фізичних навантажень, що стимулює стабілізацію стану пацієнтів під час проходження лікування алкогольної залежності. Також програма передбачає тісний індивідуальний контакт з психологами, психіатрами, аддіктологами та консультантами. Завдяки цьому вдається побудувати правильну модель відносин в соціумі та з близькими людьми.

Наркологи акцентують увагу на тому, що алкоголізм, це насамперед біо-психо-соціо-духовне захворювання, де проста детоксикація організму або кодування залежного не можуть дати високих результатів. Хибна думка людей що тяги до вживання міцних напоїв можна позбутися одною пігулкою або підшивкою. Насправді це не зовсім так. Потрібно усвідомити, що алкоголізм – це важке відхилення психологічного стану, і про це неодноразово попереджають центри лікування алкоголізму.

На останніх стадіях захворювання ураженню піддаються внутрішні органи та системи, виникають проблеми з серцем, печінкою, нирками та шлунком. Але найбільш уражається нервова система, що супроводжується порушенням сну, координації рухів, мовлення, тремором кінцівок та хиткою ходою. Разом з тим з’являються симптоми психічного розладу, з швидкою тенденцією його розвитку.

Однією з ознак алкогольної залежності – є порушення харчування, яке проходить безсистемно, що викликає виснаженість. Саме тому в процесі лікування алкогольної залежності стоїть задача правильного вживання їжі під наглядом фахівців. Кінцевим підсумком є деградація особистості

Всі перелічені причини та симптоми виступають важелями тому, що лікування алкогольної залежності слід проводити в умовах стаціонару. Саме центри лікування алкоголізму дозволять провести якісну діагностику, що надає підґрунтя чіткої розробки схеми медикаментозного та психологічного лікування. Завдяки сучасному устаткуванню надається можливість з максимальною точністю оцінити стан пацієнтів.

Медикаментозна терапія, яку надають центри лікування алкоголізму по всьому світу, є ефективною для всіх пацієнтів. Саме вона спрямована на відновлення організму, що вважається найважливішим етапом для лікування алкоголізму. Проходження курсу детоксикації вимагає проведення основної терапії. Тільки комплексний підхід допоможе вивести людину з пастки і відновити його світогляд.

Центри лікування алкоголізму «УНС», які розташовані в багатьох містах України, рекомендують ефективне лікування алкогольної залежності, що починається з медикаментозної терапії в період ОАС та психотерапевтичного втручання. Після, фахівці клініки збирають повний анамнез пацієнта та розробляють схему лікування в індивідуальному порядку. Саме індивідуальний підхід до кожного із залежних дозволяє досягти високих результатів, адже психологічні причини тяги до вживання спиртного в кожного різні.

Клініки «УНС» більше 10 років проводить ефективне лікування алкоголізму та наркоманії. До слова, спиртне також належить до наркотичних речовин. Різниця лиш в легальності, де алкоголь в повній доступності до всіх бажаючих, а наркотичні речовини на території нашої країни заборонені. Застосування передових західних технологій дозволило вийти на міжнародний рівень по реабілітації, а фахівці клініки визнані провідними в області виведення зі стану залежності. Приймаючи рішення пройти повний курс терапії, маєте нагоду потрапити в центр висококваліфікованих лікарів та консультантів, вирішити проблеми тяги до наркотичних речовин. Позбавлення тяги до спиртного в стаціонарі проходить під впливом біохімічного процесу в організмі.

Поточні показники дозволяють оперативно вводити додаткові препарати, що упереджує виникненню агресивного стану, та стимулює нормалізацію сну.

Центри лікування алкогольної залежності в Україні

Центри лікування алкоголізму – це спеціалізовані медичні заклади, де персонал гарантовано допоможе вам, надасть різнобічну підтримку на шляху до позбавлення від залежності. В закладі здійснюється прийом в випадках, коли залежність ускладнюється психічними відхиленнями, депресивними розладами, порушенням сну та режиму харчування.

Основними принципами нашої роботи є:

 • використання ефективних програм для лікування алкогольної залежності
 • індивідуальний підхід
 • послідовність етапів терапії та реабілітаці

При перших симптомах залежності від алкоголю дзвоніть в центри лікування алкоголізму «УНС» за контактними телефонами. Професійні консультанти нададуть вам вичерпну інформацію відносно лікування алкогольної залежності, а при необхідності здійснять виїзд бригади наркологів до адресата. Ми працюємо цілодобово задля блага та здоров’я наших громадян.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну