Тожиєва Наталя Вікторівна
Лікар Старша медична сестра
Стаж : 11 років
Наталя Вікторівна займає посаду старшої медичної сестри. Закінчила Полтавський Державний Медичний Університет за спеціальністю “Сестринська справа”. Дуже відповідальна, уважна та охайна в роботі – завжди тримає руку на пульсі ефективності роботи всіх медсестер. Має достатньо досвіду для оказання долькарської медичної допомоги. Регулярно проходить атестація для підтверження рівня знань і володіння навичками та підвищення цього їх рівня.
Отримати консультацію
Високопрофесійна команда
Наша клініка лікує алкоголізм, наркоманію та інші види залежностей на основі сучасних, перевірених та ефективних методів
Цілодобова допомога
Звернутись по допомогу Ви можете у будь який день тижня, не зважаючи на вихідні і святкові дні - цілодобово
Анонімно та конфіденційно
Всі послуги надаються абсолютно анонімно та конфіденційно, а інформація не передається третім особам
Ліцензії медичного центру
Якщо ви або ваші близькі вже пройшли курс лікування від алкоголізму або наркоманії і не досягли бажаного результату, звертайтеся в клініку УНС - ми працюємо з тим, чого ви не бачите і не знаєте інші, тому ми дуже високий.
Отримати консультацію
Етапи медикаментозного лікування
<p.Перший етап позбавлення звикання до будь-якої речовини - припинення його вживання.
Це може бути зроблено самостійно або звернувшись до нарколога з державної або приватної установи. Лікування ломки кожного наркотику вивчено, і є перевірені способи полегшити її перебіг. Базова процедура детоксикації (виведення токсичної речовини з організму) – крапельниця. Вона потрібна, щоб очистити кров від токсичної речовини. Для кожної речовини є різні способи лікування.
Другий етап – це підтримуюче лікування.
На цьому етапі тіло наркомана повністю очистилося від наркотику і його фізичний стан перебуває в нормі. Однак нейромедіатори або рецептори, на які впливав наркотик, не відновлюються за кілька днів. Процес їх відновлення в деяких випадках може тривати від кількох місяців до року. Залежно від речовини людині цьому етапі прописують медикаменти, які допомагають йому впоратися з симптомами неправильної роботи рецепторів і нейромедиаторов. Також, у цей період людина відчуває сильну потяг до наркотику, тому на другому етапі лікування рекомендується підключити один із видів психотерапії.
Третій етап лікування – ремісія та ресоціалізація.
Наркоман вже подолав потяг до речовини і не вживає її від місяця чи більше. Головна допомога тут – повернення людини до нормального життя. Людині потрібно знайти роботу та хобі, налагодити умови життя та стосунки з близькими.
Для лікування опійної залежності використовуються:
- УБОД – це ультраопіоїдна детоксикація. Спосіб, за якого людині під наркозом або без введення антагоніста опіоїдних рецепторів налтрексону, найбільш виведений опіат з організму протягом 4-8 годин. Налтрексон після процедури діятиме ще 2-3 дні, не даючи наркоману відчувати ейфорію при вживанні.
- Кошти, що знімають залежність. Підшивка налтрексону чи налоксону. Під шкіру вшивають блокатори індорфінових рецепторів. налтрексон чи налоксон у 1-2-3-6 місяців. Після цієї процедури прийом опіатів не буде викликати зйфорим, натомість почнеться абстинентний синдром із нудотою та блюванням, болем у мішках та суглобах, можлива також дихальна недостатність.
- Клофелін є агоністом а-адренорецепторів ЦНС. Він успішно пригнічує соматовегетативний. розлади при опійному абстинентному синдромі, практично не впливаючи на психопатологічні порушення та розлади сну. Верапаміл є аналогом Клофеліну і використовується при гострому. абстинентний синдром. Зазвичай Клофелін застосовують у комбінації з анальгетиками, снодійними, анксіолітиками, аналептиками та атиповими нейролептиками.